"Kula śnieżna to PiS, a panda to opozycja". Tym gifem Robert Biedroń rozbawił internautów

Robert Biedroń rozbawił użytkowników Twittera.
Robert Biedroń rozbawił użytkowników Twittera. Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Zamieścił jeden wpis z gifem i to wystarczyło. Jedni się śmieją, inni krytykują, ale zdjęcie bałwana i uroczej pandy i tak zostało poddane dogłębnej analizie. "Nadzieja umiera ostatnia.... Oby słońce wyszło jak najszybciej!" – żartują internauci. O co chodzi?


Jest śnieg, bałwan i panda, która się na niego wspina. To, co dzieje się dalej, trzeba zobaczyć samemu. Robert Biedroń podsumował to na Twitterze i Facebooku następującymi słowami: "Kula śnieżna to PiS, a panda to opozycja. Tak dziś wygląda ta walka. Ale kiedyś znów wyjdzie słońce i roztopi śnieg:)".

Pytanie tylko, kiedy – głowią się internauci. Jego wpis wywołał burzę reakcji w podobnym stylu.
"Śnieg może i stopnieje, ale jak panda się nie dobudzi to dalej będziemy w... zimie", "Pandzie przynajmniej udało się urwać łeb bałwanowi, a co udało się opozycji??" – odpowiadają Biedroniowi użytkownicy TT i Facebooka. Ktoś zauważa, że panda jest zadziorna i bardzo zdeterminowana. "Bałwany same się rozłożą i spłyną wiosną" – zauważa. Inny: "Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć. Zazieleni się - urośnie kilka drzew". I kolejny: "Tak Polska to nie Kilimandżaro, śnieg stopnieje! Nadzieja umiera ostatnia".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...