Elektronika z jabłkiem w logo może być tańsza - pod warunkiem, że wiesz gdzie ją kupić i czym zapłacić

Sprzęt Apple'a można kupić taniej, trzeba tylko wiedzieć gdzie i zapłacić konkretną kartą
Sprzęt Apple'a można kupić taniej, trzeba tylko wiedzieć gdzie i zapłacić konkretną kartą Fot. Unsplash.com / William Iven
Przyjęło się sądzić, że produkty Apple’a to nie tylko wyznacznik jakości, ale i wysokiej ceny. Marzenia o własnym “macu” czy iPhonie w najnowszej wersji często odkładamy do momentu, aż spadnie on do niższej generacyjnie - i tańszej - ligi. Kiedy to nastąpi okazuje się, że inwestycja w sprzęt z jabłkiem w logo nadal należy do znaczących. Okazuje się jednak, że wzięcie giganta z Cupertino na przeczekanie nie jest jedyną strategią na zbicie ceny.


Innym sposobem jest zakup sprzętu w miejscu które oferuje na tego typu asortyment zniżki. Nie mówimy tu jednak o "rabatach", których uzyskanie odbywa się kosztem jakości dostawy, czy braku gwarancji. Inwestując w sprzęt tej klasy raczej nie warto decydować się na ryzyko związane z możliwością uszkodzenia urządzenia podczas wysyłki, czy wystąpieniem potencjalnej usterki czy wady.

Siecią, która na produkty Apple’a daje spore i, co najważniejsze, bezpieczne zniżki jest iDream, czyli certyfikowany reseller sprzętu tej marki. Komputery i smartfony można kupić tam z rabatem dochodzącym nawet do 5 proc. wartości urządzenia. Warunek uzyskania zniżki jest jeden - posiadanie karty płatniczej banku Citi Handlowy.

Dodatkowych obostrzeń nie ma. Do zniżki uprawnieni są wszyscy, którzy podczas finalizacji płatności za sprzęt w salonie iDream powiadomią sprzedawcę, że chcą skorzystać ze zniżki. w przypadku zakupu internetowego zasada jest ta sama, tyle że rolę “powiadomienia” pełni kod: 6 pierwszych cyfr karty Citi.


Oferta rabatowa Citi jest o tyle korzystna, że nie wymaga z naszej strony podejmowania żadnych dodatkowych kroków: odpada konieczność rejestracji w programie partnerskim czy wypełnianie kolejnych formularzy.Każdy klient banku posługujący się karta płatniczą czy kredytową ma automatycznie dostęp i prawo do korzystania z platformy Citi Specials, czyli swego rodzaju “katalogu” z rabatami.

Oprócz ofert podobnych do tej proponowanej przez iDream na Citi Specials znajdziemy też rabaty proponowane przez restauracje, biura podróży, sklepy odzieżowe i wielu innych dostawców różnorodnych usług. Przeglądanie ich propozycji na najnowszym macu będzie z pewnością dość komfortowe.

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0Piotr Rubik poskarżył się na "żenujące" zachowanie kelnerów. Spędzał czas z córkami
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację