To zdjęcie robi furorę w sieci. Duda i kościelny hierarcha nie mogli powstrzymać emocji na widok wysportowanych tancerek

To może być jedno z najsłynniejszych zdjęć 2018 roku.
To może być jedno z najsłynniejszych zdjęć 2018 roku. Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta
Fotografia, która dzisiaj szturmem zdobywa sieć, powstała 10 stycznia tego roku. Prezydent Andrzej Duda był wtedy obecny na PGE Narodowym na spotkaniu polityków ze sportowcami z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Impreza przeszła bez większego echa. Aż do teraz.

Zdjęcie wykonane przez fotografa Agencji Gazeta, które wywołało poruszenie, przedstawia "popisy" młodych sportsmenek przed gośćmi spotkania. Ale więcej dzieje się na drugim planie, gdzie widać gości – to m.in. Andrzej Duda, Krzysztof Szczerski, biskup Marian Florczyk, Ryszard Czarnecki czy Piotr Duda.

Zgromadzeni goście nie mogli opanować emocji. Dobitnie to widać na fotografii. Wysportowane i bardzo rozciągnięte tancerki zrobiły wielkie wrażenie na prezydencie.
Niemniej zaskoczony był jednak Ryszard Czarnecki czy biskup Florczyk.
Zdjęcie rozchodzi się po sieci. Można na nie natrafić m.in. na Wykopie czy na facebookowych fanpage’ach "Polska w dużych dawkach" oraz "Zgłaszam do prokurautry", gdzie jest szeroko komentowane.

Dlaczego to jest. Niech tego nie będzie.

Opublikowany przez Polska w dużych dawkach na 7 marca 2018

Xdddd

Opublikowany przez Zgłaszam do Prokuratury na 7 marca 2018
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...