Słynna "Dr Quinn" pojawiła się w "Playboyu". Na taką sesję Jane Seymour zdecydowała się wieku 67 lat!

Aktorka Jane Seymour pojawiła się w 1997 roku w Warszawie, by wręczyć nagrodę Przeglądu Reader's Digest.
Aktorka Jane Seymour pojawiła się w 1997 roku w Warszawie, by wręczyć nagrodę Przeglądu Reader's Digest. Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
Jane Seymour to angielska aktorka znana przede wszystkim z roli doktor Quinn w kultowym serialu o tej samej nazwie, pamiętamy ją też z filmu z Jamesem Bondem "Żyj i pozwól umrzeć". Teraz z okazji swoich 67. urodzin Seymour postanowiła wystąpić w "Playboyu". I trzeba przyznać, że wypadła tam fantastycznie.

Pierwsze, co może rzucić się w oczy po przejrzeniu fotek aktorki z sesji "Playboya", które wrzuciła na swojego Instagrama, to fakt, że Jane Seymour wciąż wygląda fantastycznie, choć jest coraz bliżej 70-ki. Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie aktorki z słynnym magazynem dla mężczyzn. Po raz pierwszy pozowała dla niego 30 lat temu.
Jak Jane Seymour przyznaje pod jednym z postów, kompletnie nie spodziewała się takiej ilości pozytywnych komentarzy w związku z jej nową sesją dla "Playboya". "Zawsze pamiętaj, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz" – napisała.
Gwiazda serialu i dziewczyna Bonda
Jane Seymour zdecydowanie najbardziej zapadła w pamięć polskim widzom za sprawą roli lekarki w serialu "Doktor Quinn" wyprodukowanym przez stację CBS. Doczekał się on aż sześciu sezonów. Jego akcja osadzona była krótko po zakończeniu wojny secesyjnej w USA. Emitowano go od 1993 do 1998 roku. Seymour otrzymała w 1996 roku Złotego Globa w kategorii "Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym".

Dużo wcześniej, bo w 1973 roku wystąpiła w filmie z serii o Jamesie Bondzie pt.: "Żyj i pozwól umrzeć". Zagrała tam postać Solitaire, która ostatecznie wylądowała w ramionach postaci agenta 007 granej wówczas przez Rogera Moore’a. W 2000 roku Jane Seymour otrzymała Order Imperium Brytyjskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...