Poruszający happy end w sprawie ataku na młodą parę w Rybniku. Dokończyli ceremonię w szpitalu

Po tym, jak została przewieziona do szpitala, para młoda postanowiła dokończyć ceremonię zaślubin.
Po tym, jak została przewieziona do szpitala, para młoda postanowiła dokończyć ceremonię zaślubin. Fot. Flickr.com/Andrew Morrell Photography Lic. CC BY-ND 2.0
W sobotę w Centrum Chrześcijańskim "Winnica" w Rybniku nożownik zranił kobietę i mężczyznę podczas ich ślubu. Para młoda została szybko przewieziona do szpitala. Jak się okazuje, to właśnie tam została dokończona ceremonia. Z nowych informacji wynika także, że napastnik znał pannę młodą.

20-letnia pani młoda oraz 25-letni pan młody w szpitalu wręczyli sobie obrączki. Ich związek pobłogosławił pastor. Oboje hospitalizowano po tym, jak zostali zaatakowani na własnym ślubie przez napastnika z nożem. Jak ustalił "Dziennik Zachodni", pani młoda ma dwie rany w okolicach szyi i barku, zaś pan młody dostał cios w szyję.

Znajomy panny młodej
Okazuje się, że 23-letni nożownik z Rybnika był znajomym panny młodej i nie mógł się pogodzić z tym, że wychodzi ona za innego mężczyznę. Jak donosi lokalna prasa, napastnik już wcześniej stwarzał problemy 20-letniej panny młodej. Jednak rzecznik śląskiej policji podinspektor Aleksandra Nowak tłumaczyła, że kobieta nie prosiła o pomoc policji.

Przypomnijmy, że po ataku 23-letniego mężczyzny, część gości weselnych pobiegła za nim i go zatrzymała. Zanim przyjechała policja tłum zdążył pobić nożownika, który jest mieszkańcem powiatu raciborskiego.

źródło: "dziennikzachodni.pl"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...