Joanna Górska wróciła na antenę i to ze swoją fryzurą. "Rzucam chustkę na dobre, rzucam też perukę"

Fot. instagram.com/joanna__gorska/
Dziennikarka Polsatu Joanna Górska pojawiła się ponownie na antenie po tym, jak wygrała walkę z rakiem. Kobieta od zeszłego roku leczyła się z nowotworu. Wiadomo już oficjalnie, że wszystkie komórki nowotworowe z jej organizmu zniknęły. W pełni zdrowa kobieta pojawiła się w porannym serwisie Polsat News – i to bez peruki.

"Tak się zastanawiam... wrzucić coś na głowę? Chyba już nie. Chyba jestem gotowa. Rzucam chustkę na dobre, rzucam też perukę, czapkę sobie zostawię... w razie powrotu zimy. Miłego dnia" – powiadomiła na Instagramie Joanna Górska.

Dziennikarka zaznacza, że wyzdrowiała m.in. dzięki temu, że nie zbagatelizowała pierwszych objawów. Lekarz twierdził, że wyczuwalny w jej piersi guzek jest prawdopodobnie niegroźnym torbielem.
Joanna Górska przerwała pracę w telewizji we wrześniu ubiegłego roku. Dopiero w październiku napisała na Facebooku, że zachorowała na raka. "Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse" – pisała.
Trwa ładowanie komentarzy...