Jak zapewnić stronie najlepszą widoczność w wyszukiwarkach? Dowiesz się na konferencji "HowTo win in search marketing"

23 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja IAB HowTo win in search marketing in 2018
23 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja IAB HowTo win in search marketing in 2018 Fot. mat. prasowe
Jak zapewnić stronie internetowej najlepszą widoczność w wyszukiwarkach i pozyskiwać wartościowych użytkowników?


Wyszukiwarki internetowe to często wykorzystywane i skuteczne narzędzie marketingowe. Jak będą ewoluowały mechanizmy wyszukiwania informacji? Jakie są trendy w Search Marketingu? Jak mniejsze firmy mogą skutecznie konkurować w wynikach wyszukiwania z dużymi markami? O zmianach algorytmów, wyszukiwaniu głosowym i łączeniu działań w wyszukiwarce z kampaniami TV opowiedzą eksperci branży podczas konferencji "IAB HowTo win in search marketing in 2018". Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia b.r. w Warszawie.


Wyszukiwarki są od lat najpopularniejszym miejscem w polskim internecie, odwiedzanym każdego miesiąca przez miliony użytkowników. Pozostają też podstawowym drogowskazem dla szukających informacji internautów. Zmienia się za to sposób działania tej usługi i techniki budowania dobrej widoczności w wynikach wyszukiwania przez firmy prowadzące własne serwisy internetowe. Temu m.in. będzie poświęcona najbliższa konferencja "IAB HowTo win in search marketing in 2018", która odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie.


Podczas spotkania eksperci z agencji specjalizujących się w marketingu w wyszukiwarkach zaprezentują najnowsze i najciekawsze case studies prowadzenia organicznych i płatnych działań Search Engine Marketing (SEM). Przedstawione zostaną także najbardziej efektywne techniki prowadzenia działań Paid Search i SEO oraz sposoby ich skutecznego łączenia i wspomagania działaniami z zakresu Content Marketingu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak wykorzystywać dane z własnych systemów sprzedażowych marketerów do prowadzenia real-time performance marketingu w wyszukiwarce. Poznają też najważniejsze zmiany w sposobie korzystania z wyszukiwarki, np. wyszukiwanie głosowe i sposoby adaptacji działań marketingowych do tych zmian.


Spotkanie jest organizowane w ramach cyklu wydarzeń inicjowanych przez członków grup roboczych działających przy IAB Polska. Ich celem jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, prezentacja najnowszych i najlepszych praktyk przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami z zakresu reklamy internetowej.

"IAB HowTo win in search marketing in 2018" to już druga edycja konferencji IAB z serii HowTo organizowanej przez Grupę Roboczą SEM działającą w ramach tej organizacji.

– Nasz ubiegłoroczny event organizowany w ramach IAB HowTo okazał się strzałem w dziesiątkę. Odpowiadając na potrzeby zgłaszane przez uczestników, rozszerzyliśmy tematykę spotkania o obszar płatnej reklamy w wyszukiwarkach. Tym samym proponujemy przekrój zagadnień w dwóch ścieżkach tematycznych – od pozycjonowania (SEO) do płatnej reklamy, prezentowanych w wymiarze bardziej biznesowym (studia przypadków) lub technicznym i skierowanych przede wszystkim do marketerów – komentuje Maciej Gałecki, szef Grupy Roboczej SEM IAB, CEO Bluerank.

Gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego jest starannie dobrane grono prelegentów na czele z dwoma polskimi ekspertami, dobrze znanymi na świecie: Łukaszem Żeleznym z ZPG i Kasparem Szymańskim z TBA. Wśród występujących podczas IAB HowTo, poza wymienionymi wyżej ekspertami, znajdą się specjaliści i praktycy marketingu w wyszukiwarkach z agencji zrzeszonych w IAB, mi.in.: Łukasz Chwiszczuk Media Group, Anna Wielgus-Miller i Szymon Bukowicz z Bluerank Hitspot Media, Andrzej Siniawski z Cube Group, Piotr Guziur z Marketing Online, Marcin Stańdo z Sempai, Dawid Liegman z Wavemaker, Piotr Zieliński z Ecselis, Emilia Radecka z Cube Group, Marcin Pawłowski z Performics, Piotr Matusiak z Bluerank, Łukasz Iwanek z Internetica.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatne. Opłata dla firm członkowskich IAB wynosi 450 zł netto, a dla firm niezrzeszonych 550 zł netto. Posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują dodatkowo rabat – 100 zł netto. Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w IAB HowTo, posiadacze certyfikatu otrzymują 20 punktów certyfikacyjnych.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu