Marek Kondrat znowu został ojcem! Na przekór hejterom, którzy wyśmiewali jego związek z Antoniną Turnau

Markowi Kondratowi urodziło się trzecie dziecko.
Markowi Kondratowi urodziło się trzecie dziecko. Fot. Marek Świerczyński/Agencja Gazeta
Marek Kondrat po raz trzeci został ojcem. Trójka dzieci na wychowaniu nie powinna szokować, zdarza się to przecież w wielu polskich rodzinach. Jednak aktor ma 68 lat, a dla 29-letniej wybranki jego serca, Antoniny Turnau to dopiero pierwsze dziecko. Aktor związał się z córką Grzegorza Turnaua niespełna sześć lat temu.

Tajemniczy w kwestii swojego życia prywatnego aktor nie ujawnił nawet płci dziecka. Wydaje się, że potomek to piękne zwieńczenie związku, któremu z racji różnicy wieku złorzeczyli hejterzy. A tymczasem miłość trwa już prawie sześć lat. Bo jak wiadomo, para zauroczyła się sobą w 2012 roku na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu. Córka Grzegorza Turnaua pracowała wówczas jako reporterka TVP2. W 2012 roku para wzięła ślub.

Marek Kondrat ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa – urodzonego w 1974 roku Mikołaja i Wojciecha, który przyszedł na świat w 1980 roku. Przez 30 lat tworzył związek małżeński z Iloną, którą zostawił właśnie dla młodszej o 38 lat Antoniny Turanu. Mimo że wcześniej publicznie żartował z kolegów, którzy opuścili żony dla młodszych partnerek.

O tym, że para spodziewa się dziecka aktor poinformował na Facebooku już w grudniu ubiegłego roku. "Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe — tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie" — napisał.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy...

Opublikowany przez Marek Kondrat na 18 grudnia 2017
źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...