"Fakt" oskarża posła Kukiz'15. W tle kochanka i mieszkanie na koszt Sejmu

"Fakt" o pośle Bartoszu Jóźwiaku
"Fakt" o pośle Bartoszu Jóźwiaku Fot. screen z wRealu.tv
Posłowie mają prawo do wynajmu mieszkań na koszt Kancelarii Sejmu. Jak twierdzi "Fakt", Bartosz Jóźwiak z klubu Kukiz'15 wynajął je od... swojej kochanki. Chodzi o panią D., która jest pracownicą biura parlamentarzysty.

Tekst o Bartoszu Jóźwiaku znalazł się na pierwszej stronie "Faktu". Według tabloidu mieszkanie, za które płaci Kancelarii Sejmu, zajmuje tak naprawdę kochanka posła Kukiz'15. – Są razem zawsze, kiedy on przyjeżdża do Sejmu. Spędzają razem noce, a potem poseł wraca do żony – mówi informator gazety.

"Fakt" rozwija swoje oskarżenia. Opisuje, że mieszkanie zostało wynajęte pięć dni po objęciu przez Jóźwiaka mandatu poselskiego. Umowa wynajmu została zawarta między posłem a panią D. – To uczciwie wynajęte mieszkanie, cena jest korzystna. Dla mnie jest wygodne i bardzo dobrze położone. Nie dzieje się nic zdrożnego – przekonuje sam Jóźwiak.

Jak reaguje na oskarżenia, że wynajmuje mieszkanie od kobiety, a tak naprawdę pomieszkują tam razem? Poseł Jóźwiak zapewnia tylko, że "nie jest w żadnym związku" z Sylwią D. – To plotki, że tworzymy związek – ucięła sama zainteresowana.

Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...