Czy w Selgrosie można kupować na sztuki? Czy powszechna opinia mówi prawdę?

Selgros działa w Polsce od 1997 roku. Obecnie ma 18 hurtowni na terenie całego kraju.
Selgros działa w Polsce od 1997 roku. Obecnie ma 18 hurtowni na terenie całego kraju. Fot. Grażyna Makara / Agencja Gazeta
Kampania telewizyjna Transgourmet Polska, spółki posiadającej Selgros Cash&Carry, w dość komediowym tonie stawia pytanie, czy w sieci sklepów istnieje możliwość kupowania towaru na sztuki. Wbrew powszechnej opinii odpowiedź nie można być inna niż "tak".

Reklama, którą przygotowała agencja Life on Mars, przedstawia sytuację, w której widzimy parę w czasie zakupów. Między kobietą i mężczyzną dochodzi do sprzeczki odnośnie możliwości kupowania towaru na sztuki w hurtowni Selgros. Jednak po nagłym wyłonieniu się sprzedawcy okazuje się, że to kobieta miała rację - Selgros sprzedaje w taki sposób.

– Selgros ma bardzo szeroki asortyment, oferujemy konsumentom ponad 40 000 produktów, dzięki czemu mogą kupić np. kilka rodzajów krewetek, kawy z odległych części świata czy najróżniejsze egzotyczne owoce. Chcemy, żeby nasze produkty były dostępne dla dużej rzeszy naszych klientów, stąd sprzedaż produktów na sztuki. Chcemy częściej mówić konsumentom o bogactwie oferty, ale w rozsądnych cenach – tłumaczy Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska.
Rzecz jasna nie każdy może zrobić zakupy w Selgrosie. Potrzebna jest do tego karta, która wydawana jest osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Dzięki karcie na teren hali może wejść posiadacz karty wraz z osobą towarzyszącą. Do sklepu mogą wejść również dzieci, ale konieczne jest wpisanie ich na listę. W 2014 roku Selgros uruchomił witrynę internetową Selgros24, która umożliwia robienie zakupów przez internet dla zarejestrowanych klientów.

Korzyści aplikacji mobilnej
Warto zwrócić uwagę też na szereg możliwości, jakie daje aplikacja Selgros. Żeby z niej skorzystać, potrzebna jest karta przy pierwszym uruchomieniu. Wówczas każda osoba może dowolnie przeglądać promocyjne oferty oraz gazetki hurtowni. Co istotne, istnieje możliwość sprawdzenia finalnej ceny produkty, wliczając w to indywidualne rabaty.


Na tym się jednak nie kończy, bo można zeskanować kod każdego produktu, aby dowiedzieć się o nim więcej. Idąc tym krokiem da się porównać parametry techniczne produktów. Dzięki aplikacji odszukamy także adresy wszystkich hurtowni Selgros w Polsce oraz sprawdzimy godziny otwarcia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...