Bartłomiej Misiewicz poniża Pawła Kukiza za jego wykształcenie. "Jest na poziomie matury"

Bartłomiej Misiewicz stwierdził, że Paweł Kukiz jest na poziomie matury.
Bartłomiej Misiewicz stwierdził, że Paweł Kukiz jest na poziomie matury. Fot. Franciszek Mazur/Agencja Gazeta
Bartłomiej Misiewicz ostro odciął się Pawłowi Kukizowi, wytykając mu braki w wykształceniu. Lider ruchu Kukiz 15' w niewybrednych słowach zasugerował, co ulubieniec Antoniego Macierewicza mógłby robić u Jarosława Gowina. Misiewicz odpowiedział w TV Republika, że Kukiz "jest na poziomie matury".

Sam były bliski współpracownik Antoniego Macierewicza zasugerował, że nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o naukę. Zapowiedział, że w krótkim czasie ukończy licencjat, a następnym krokiem będą studia magisterskie.
Zauważył przy tym, że studia na toruńskiej uczelni ojca Rydzyka, Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej są bardzo wymagające, a uczelnia świetnie wypada w rankingach. Misiewicz studiuje politologię. Niegdyś studiował prawo "normalne", ale skończyło się to fiaskiem.
Przypomnijmy, Paweł Kukiz wypowiedział się krytycznie o byłym rzeczniku MON. "Misiek, wróć! Do gabinetu Gowina - będziesz kupował mu pasztetową" – napisał na Facebooku. Była to reakcja na wypowiedź Jarosława Gowina, który stwierdził, że "Kukiz żądając likwidacji gabinetów politycznych chce... osłabić Państwo".

Gowin z głodu zaczyna bredzić. W dzisiejszym "Do Rzeczy" stwierdził, że "Kukiz żądając likwidacji gabinetów politycznych...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 12 marca 2018
W wywiadzie w TV Republika Bartłomiej Misiewicz ujawnił także, że jest w stacji doradcą zarządu, pozostaje w stałym kontakcie z Tomaszem Sakiewiczem, a także prowadzi własną działalność gospodarczą.

Już w piątek 9 marca obwieścił w Polsat News, że pracuje dla TV Republika. Zdziwiona redaktorka tej stacji napisała na Twitterze, że nikt nigdy Misiewicza w prawicowej stacji nie widział. Wpis Magdalena Bałkowiec usunęła szybko, ale internauci zdążyli opublikować jego screen.

źródło: TV Republika
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...