Poruszający wpis bohaterki show TVN. Gabarkiewicz dowiedziała się, że choruje na raka

Karolina Gabarkiewicz wraz z partnerem Bartoszem Rybakiem. Uczestniczka show TVN "Kto poślubi mojego syna" choruje na raka.
Karolina Gabarkiewicz wraz z partnerem Bartoszem Rybakiem. Uczestniczka show TVN "Kto poślubi mojego syna" choruje na raka. Fot. Facebook.com/Bartosz Rybak
Wydawało się, że życie Karoliny Gabarkiewicz układa się idealnie. Podczas kręcenia programu "Kto poślubi mojego syna" znalazła miłość. Było to przypadkowe, bo starała się o względy innego mężczyzny, a z Bartoszem Rybakiem poznała się przez znajomych. Jednak diagnoza lekarzy z listopada 2017 roku okazała się bezlitosna. Karolina Gabarkiewicz choruje na nowotwór piersi. Rozpoczęła z nim walkę, którą teraz opisuje na Facebooku.

Pierwsza próba usunięcia nowotworu, który dotknął Karolinę Gabarkiewicz okazała się nieudana. "Operacja wycięcia guza odbyła się w styczniu, niestety operacja nie pomyślna i muszę wrócić ponownie na stół" – czytamy w poście opublikowanym na Facebooku przez jej partnera Konrada Rybaka.

"Czeka mnie chemioterapia, kolejna operacja, radioterapia oraz hormonoterapia na 2 lata. Myśl o tym że będę łysa, nie wiadomo co z piersią, słaba, bo chemia osłabia, dołuje mnie strasznie, ale chcę walczyć - CHCĘ ŻYĆ... do tego właśnie potrzebuję Waszej pomocy" – relacjonuje Karolina Gabarkiewicz.

Kochani znajomi Ci dalsi i Ci bliżsi . Niektórzy z Was już wiedzą , inni dowiedzą się właśnie teraz :( Niestety choruję...

Opublikowany przez Konrad Rybak na 11 marca 2018
Uczestniczka show "Kto poślubi mojego syna" zachęca do odwiedzin swojej strony na Facebooku, na której ma regularnie opisywać postępy w walce z chorobą, a która ma być dla niej formą terapii. Gabarkiewicz wierzy, że z pomocą innych da radę.

Karolina Gabarkiewicz prosi też o pomoc w zbiórce na leczenie. Dołączycie? Wpłat można dokonywać na tej stronie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...