Samobójstwo w "Barwach szczęścia"? Mikołaj Krawczyk chce porzucić serial po ślubie z Sylwią Juszczak

Mikołaj Krawczyk po ślubie z Sylwią Juszczak chce zakończyć przygodę z serialem "Barwy Szczęścia". Grana przez niego postać ma popełnić samobójstwo.
Mikołaj Krawczyk po ślubie z Sylwią Juszczak chce zakończyć przygodę z serialem "Barwy Szczęścia". Grana przez niego postać ma popełnić samobójstwo. Fot. Instagram.com/sylwia_alicja_juszczak
Mikołaj Krawczyk rozstaje się z serialem "Barwy Szczęścia". Grana przez niego postać wkrtóce ma popełnić samobójstwo. Takie zmiany w scenariuszu nadawanego przez TVP serialu wymusił fakt, iż aktor stawia teraz na budowanie szczęśliwego związku małżeńskiego z poślubioną niedawno Sylwią Juszczak.

To był podobno cichy, kameralny ślub, ale jego skutki wstrząsną zapewne niejednym miłośnikiem polskich seriali. Mikołaj Krawczyk, który niedawno poślubił Sylwię Juszczak chce trochę zwolnić swoje życie zawodowe i zakończyć przygodę z serialem "Barwy Szczęścia". Odtwarzany przez niego Oliwier Jakubczyk ma popełnić samobójstwo.

Krawczyk nie ogranicza się wyłącznie do rezygnacji z jednego serialu. Jak twierdzą informatorzy dziennika "Fakt", aktor konsekwentnie odrzuca wszystkie proponowane mu role, a zobaczyć go będzie można w najbliższym czasie jedynie na planie "Przyjaciółek" i na deskach Teatru Komedia w Warszawie. Podobno mąż Sylwii Juszczak twierdzi, że na pracę jeszcze przyjdzie czas, a teraz chce jak najwięcej chwil spędzać ze swoją ukochaną.

źródło: "Fakt"
Trwa ładowanie komentarzy...