Katy Perry i Orlando Bloom znów są razem? Niektórzy twierdzą wręcz, że para wzięła cichy ślub w czeskiej Pradze

Katy Perry wyszła za Orlando Blooma? Znajomi pary twierdzą, że cichy ślub odbył się w czeskiej Pradze.
Katy Perry wyszła za Orlando Blooma? Znajomi pary twierdzą, że cichy ślub odbył się w czeskiej Pradze. Fot. YouTube.com/KatyPerryVEVO
Piosenkarka Katy Perry i aktor Orlando Bloom byli parą przez rok, po czym rozstali się. Wiele wskazuje jednak na to, że słynna para znów się zeszła. Co więcej, media zza oceanu ujawniają, iż znajomi Blooma i Perry twierdzą wręcz, że celebryci już małżeństwem.

Byli ze sobą przez rok, ale zerwali w 2017 roku. Podobno miał za tym stać brak deklaracji ze strony Orlando Blooma. Para rozstała się się, ale najwyraźniej pozostała w przyjacielskich stosunkach, skoro nie pozabijali się na plaży na Malediwach, gdzie przypadkiem spotkali się podczas wakacji.

A może nie było to przypadek? Bo wiele wskazuje dziś na to, że Katy Perry i Orlando Bloom znów są parą. Fani publikują zdjęcia Perry w bluzie, w której wcześniej chodził Bloom podczas swojej imprezy urodzinowej. Znajomi twierdzą nawet, że wspólny wyjazd pary do czeskiej Pragi nie był jedynie wycieczką krajoznawczą. Jak podaje MTV, Katy Perry i Orlando Bloom prawdopodobnie wzięli tam cichy ślub, z dala od paparazzi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...