Krystian Wieczorek został ojcem. Gwiazdor "M jak miłość" podzielił się szczęśliwą nowiną z katolickim tygodnikiem

Krystian Wieczorek, czyli Andrzej Budzyński z "M jak miłość", został ojcem. Aktorowi urodziła się córeczka.
Krystian Wieczorek, czyli Andrzej Budzyński z "M jak miłość", został ojcem. Aktorowi urodziła się córeczka. Fot. Tomasz Stańczak/Agencja Gazeta
Krystian Wieczorek, ulubieniec telewidzów z serialu "M jak miłość", właśnie został ojcem. Szczęśliwi rodzice – żoną aktora jest Maria Szafirska – poinformowali o tym tygodnik katolicki "Ludzie i Wiara". Aktor powiedział, że narodziny potomka to spełnienie jego marzeń.

Małżeństwu urodziła się cała i zdrowa córeczka. – Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne. Nasz związek z żoną przechodzi na wyższy poziom i czeka nas piękny czas – skomentował aktor w rozmowie z tygodnikiem "Ludzie i Wiara".

Jak donosi to katolickie czasopismo, Krystian Wieczorek w czasie ciąży Marii Szafirskiej miał być dla małżonki wielkim wsparciem. Przerobił wiele książek i poradników, uczęszczał też z nią na zajęcia w szkole rodzenia.

Para poznała się na planie "M jak miłość", wzięła ślub w małym kościele na Podlasiu. Szafirska zmagała się z boreliozą, długo nie mogła przez chorobę zajść w ciążę. Wieczorek gra w serialu prawnika Andrzeja Budzyńskiego, męża Marty Mostowiak, który sztukę uwodzenia kobiet opanował do perfekcji. Szafirska jako Paulina Lipska nie zdobyła w serialu serca Budzyńskiego. Zupełnie inaczej niż w życiu.

źródło: "Ludzie i Wiara"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...