Agata Młynarska bez makijażu na Instagramie. Fanki: "Odważna pani jest"

Agata Młynarska opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu.
Agata Młynarska opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fot. Julia Mafalda/Agencja Gazeta
Dziennikara powitała wiosnę na Instagramie. Okazuje się, że jej wizerunek odbiega – zdaniem fanów – od tego, do jakiego przyzwyczaiła ich gwiazda telewizyjna.

Agata Młynarska mimo ukończonych 53 lat deklaruje, że wciąż przepełnia ją młodzieńcza energia. Opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. "Dzień dobry wiosno:) bez makeupu totalnie witam wiosnę naturalnie:) czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie- życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...?" – napisała dziennikarka w poście.

Inernauci komentowali zdjęcie i byli podzieleni w opiniach. "Odważna pani jest", "Kobiety jednak powinny sie malować. Brawo za odwagę", "Starzeć się jeżeli już to z godnością a makijaż czemu nie? Stosownie do wieku" – pisali jedni. Inni zdawali się myśleć, że dla prezenterki czas się zatrzymał. "Starzeje?? Pani Agata to piękna młoda kobieta :) daleko Jej do starości".

Jeszcze inni przeciwstawiali brak makijażu Młynarskiej stylowi młodszych kobiet. "Bardzo ładnie , mlłodsze kobiety to sztuczne lale kilo pudru sztuczne rzęsy" – napisała użytkowniczka portalu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...