Nagły zwrot w mediach ojca Rydzyka. Jego telewizja i radio zaczynają ostro krytykować... Prawo i Sprawiedliwość

Ojciec Tadeusz Rydzyk coraz rzadziej wypowiada się dobrze na temat PiS.
Ojciec Tadeusz Rydzyk coraz rzadziej wypowiada się dobrze na temat PiS. Fot. Michał Łepecki / Agencja Gazeta
Ojciec Tadeusz Rydzyk nie dogaduje się ostatnimi czasy tak dobrze z rządzącymi, jakby tego chciał. Wielokrotnie już narzekał na brak wsparcia dla swoich przedsięwzięć biznesowych. To wszystko znajduje powoli odzwierciedlenie w Radiu Maryja i Telewizji Trwam, w których coraz częściej krytykuje się Prawo i Sprawiedliwość.


W ostatnim programie "Rozmowy niedokończone" Telewizji Trwam toczyła się dyskusja na temat SKOK Wołomin. "Kaczyński miał nam pomóc, ale jest za krótki". "Premier Morawiecki dostał analizę jak odzyskać miliard złotych", "żadni politycy, nawet obecni, prawicowi nie są zainteresowani, aby wyjaśnić aferę SKOK Wołomin" – takie wypowiedzi pojawiły się na antenie.

Próbował nam pomóc prezes Kaczyński. W Ministerstwie Finansów oraz Ministerstwie Sprawiedliwości natrafił na ścianę. Jest za krótki. Nawet politycy, którzy wygrywają wybory nie mogą wiele zrobić w sektorze finansowym – powiedział toruńskim mediom Michał Karliński, szef stowarzyszenia klientów poszkodowanych w aferze SKOK Wołomin. – Byłem na spotkaniu ze Zbigniewem Ziobrą, zwracaliśmy się do wszystkich z premierem Morawieckim włącznie. Dając mu analizę o możliwości odzyskania około miliarda złotych z tej afery. Bardzo mi przykro, żadni politycy, nawet obecni prawicowi, nie są zainteresowani, aby tym się zająć – dodawał.

Przypomnijmy, że o. Tadeusz Rydzyk ostatnio coraz bardziej otwarcie krytykuje PiS. Wypowiedział się w ostrym tonie m.in. na temat planu całkowitego zakazu hodowli zwierząt przeznaczonych na futra w Polsce. – Rozmawiałem z człowiekiem, który hoduje w Polsce zwierzęta futerkowe. Nabrane kredyty, siedem tysięcy ludzi pracuje i gdzie oni teraz mają pójść? Na bruk? Kto zapłaci za te kredyty, kto zapłaci za to wszystko? – przekonywał wzburzony w Radiu Maryja.


źródło: Telewizja Trwam
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe