Kibice ekspertami od mody. PZPN pokazał nowe koszulki reprezentacji na mundial w Rosji i zagotowało się w komentarzach

Nowe koszulki reprezentacji Polski będą nieco różnić się od tych, w których grali w eliminacjach do piłkarskiego mundialu.
Nowe koszulki reprezentacji Polski będą nieco różnić się od tych, w których grali w eliminacjach do piłkarskiego mundialu. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował nowe wzory koszulek piłkarskiej reprezentacji Polski. Zawodnicy wystąpią w nich na zbliżającym mundialu w Rosji i poprzedzających go meczach towarzyskich. We wzorach zaszło sporo zmian, które nie przypadły do gustu wybrednym kibicom.

W nowych koszulkach piłkarze wystąpią już podczas nadchodzącego towarzyskiego meczu z Nigerią. Potem będą strzelać w nich gole na mistrzostwach świata w Rosji. Największa zmiana to brak pionowego, czerwonego paska z boku koszulki przy strojach domowych.
W komentarzach internauci piszą, że koszulki są "brzydkie", "nudne" i "tyłka nie urywa". Jednak to powrót do korzeni. Podobne wzory mieli nasi reprezentanci na mundialach w 1978 i 1982 roku. Tylko, że wtedy mieli trzy paski Adidasa na ramionach. Obecnie oficjalnym dostawcą koszulek jest firma Nike.
Kibice też będą mogli przywdziać strój reprezentacji. Koszulki trafią do sprzedaży 29 marca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...