Wygrała milion! Uczestniczka popłakała się ze szczęścia, bo chce się podzielić z potrzebującymi

Poznaliśmy drugiego w historii Milionerów zdobywcę głównej wygranej
Poznaliśmy drugiego w historii Milionerów zdobywcę głównej wygranej TVN/kadr z programu "Milionerzy"
Widzowie śledzili z zapartym tchem kolejny odcinek "Milionerów". Nic dziwnego, wiadomo było, że już w marcu poznamy drugiego milionera w polskiej edycji programu. Ujawnił to w połowie marca Hubert Urbański. I właśnie 21 marca 2018 r. nastąpił hitoryczny wieczór, w którym uczestnik wygrał milion złotych!

Maria Romanek swoją ewentualną wygraną, czyli milion wyceniła na 50 lat emerytury. Jako pierwsze w programie było pytanie za 125 tys. zł o autora dwóch pozycji: "Książki, którą napisałem, żeby mieć na dziwki i narkotyki" i "Książki, którą napisałem, żeby mieć na odwyk". Odpowiedziała prawidłowo, wykorzystując koło ratunkowe, czyli telefon do przyjaciela. Chodziło o Marka Raczkowskiego. Drugie pytanie od Huberta Urbańskiego za 250 tys. zł dotyczyło symbolu waluty euro. Wybrała koło pół na pół. Zostały "heta" i "epsilon". Maria zaznaczyła "epsilon". Odpowiedź była poprawna.

Kolejne pytanie było już za pół miliona. "Za 30 judaszowych srebrników arcykapłani kupili kawałek ziemi nazywany Polem Garncarza, który przeznaczyli na": plantację oliwek, cmentarz dla cudzoziemców, wybieg dla lwów i targowisko. Pani Maria zaryzykowała, wybrała cmentarz dla cudzoziemców. I znów wygrała!

Teraz pozostało pytanie za milion. Uff... Pytanie brzmiało: "Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?" A: 12 321, B: 1 234 321, C: 111 111 111, D: 123 454 321. Pani Maria wybrała odpowiedź B, czyli 1 234 321. I Maria Romanek wygrała milion!
– Udowodniłam kobietki kochane, że po 60-tcę też się fajnie żyje – skomentowała szczęśliwa swoją wygraną. Dzień po emisji programu udało nam się z nią porozmawiać twarzą w twarz. Pani Maria zdradziła, co w jej życiu zmieni ten okrągły milion i na co go przeznaczy.

Przypomnijmy, w połowie marca ukazał się krótki spot z Hubertem Urbańskim, który rozpalił telewidzów. – Szanowni państwo, nareszcie jest! Padł kolejny milion! – powiedział. Oznaczało to jedno: w marcu poznamy drugiego w historii milionera w Milionerach. Dlatego widzowie śledzili odcinek "Milionerów" 21 marca z zapartym tchem.


Poprzednio milionera w "Milionerach" poznaliśmy 28 marca 2010 roku. Poprawnej odpowiedzi na pytanie za milion udzielił Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Zwycięzca przeszedł błyskawicznie przez 12 pytań. W końcu Hubert Urbański zapytał: Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil? A. na kornecie B. na akordeonie C. na djembe D. na ksylofonie. Prawidłowa odpowiedź to na "akordeonie".
Już niedługo kolejny milion!

Historyczna chwila :) W "Milionerach" padnie kolejny milion ?￰゚メᄌ? Już niedługo!

Opublikowany przez Milionerzy TVN na 14 marca 2018
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

[b]Legendarna sieć sklepów ma kłopoty przez zakaz handlu. [/b]"Jedynym ratunkiem zmiana prawa"

Legendarna sieć sklepów ma kłopoty przez zakaz handlu. "Jedynym ratunkiem zmiana prawa"

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.