Trzaskowski pochwalił się zdjęciem z Tuskiem i Schetyną. Wszyscy zwracają uwagę na jedną rzecz

Tusk ramię w ramię z Trzaskowskim i Schetyną
Tusk ramię w ramię z Trzaskowskim i Schetyną Fot. Rafał Trzaskowski / AG
W polityce jedno zdjęcie potrafi powiedzieć więcej niż słowa. I tak właśnie, z podtekstem, odczytano fotografię przedstawiającą Grzegorza Schetynę, Rafała Trzaskowskiego i Donalda Tuska. Pokazał ją kandydat PO na prezydenta Warszawy.


"Na szczycie EPP o Brexicie, Rosji, unii bankowej ale też o kwestiach, które dotyczą Warszawy - kolejnym budżecie UE. Niestety za awanturniczą politykę PIS możemy zapłacić wszyscy. Mniej pieniędzy z UE dla Warszawy może uniemożliwić finansowanie tak ważnych dla nas inwestycji" – napisał na Twitterze Trzaskowski, pokazując zdjęcie z "politycznymi patronami". Jak się wydaje, pozowanie z byłym premierem i szefem Rady Europejskiej ma pomóc kandydatowi Platformy w wyborach w Warszawie.

Ale czy rzeczywiście? Komentatorzy zwracają uwagę na twarze trzech panów. Dobrze obrazują, kto kogo potrzebuje. Trzaskowski i Schetyna uśmiechnięci. Tusk – z dużo bardziej zagadkową miną. "Popiera, ale się nie cieszy" – tak skomentowało na Twitterze stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. Może coś w tym jest?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".