Zenek Martyniuk pokazał parę sekund nowej piosenki, a fani już szaleją przed premierą. "Oj, przeczuwam, będzie hit"

Screen z nowego teledysku zespołu Akcent Zenka Martyniuka.
Screen z nowego teledysku zespołu Akcent Zenka Martyniuka. Fot. Screen/https://youtu.be/RnSaMf0QhzU
Ma tysiące fanów w całej Polsce, uwielbia go sam prezes TVP, a Sylwestry z jego udziałem w Zakopanem to niekwestionowane hity ostatnich dwóch lat. Ma tyle przebojów, które nucą fani disco polo, że trudno zliczyć. Czy najnowsze jego dzieło do nich dołączy? Zenek Martuniuk właśnie pokazał króciutki fragment nowego klipu. Ale to najwyraźniej wystarczyło, bo fani już wpadli w euforię. "Będzie hit" – wieszczą jeden za drugim.

Premiera nowej piosenki ma się odbyć 31 marca na antenie Polo TV, o czym Zenek Martyniuk poinformował na fanpage'u swojego zespołu Akcent. Zamieścił przy tym 35-sekundową zapowiedź, która wywołała takie emocje. Sam fragment piosenki liczy może kilkanaście sekund.

Ale jaka sceneria! Bajkowa, kolorowa, z nierzeczywistą krainą różowych drzew, niebieskich wodospadów, skierowana niemal do dzieci. "Zaczarowana wyspa, zaczarowana przystań. Tu resetuje zmysły, gdy myśli me chmurzą się" – śpiewa Martyniuk.
Reakcje fanów? Pokazują, że za Zenkiem pójdą w ciemno. Nie trzeba słyszeć całej piosenki, by stwierdzić, że jest "super".

"Zenuś jest najlepszy widzę że będzie petarda nagranie", "No nie może być inaczej jak tylko HIT", "Śliczna, super, będzie hit", "Szykuje się mega hit" – fani dosłownie prześcigają się w samym superlatywach. Czy będzie przebój 2018 roku? – zastanawia się już "Polska The Times". Zobaczymy.
Ale skoro Jacek Kurski, prezes TVP tak bardzo lubi piosenki Martyniuka, można się spodziewać, że "Zaczarowana wyspa" pewnie nie raz zagości na antenie telewizji publicznej. Przypomnijmy, prezes nawet tańczył pod sceną do jego utworów. Zapewnił też, że dopóki on jest prezesem TVP, dla Zenona Martyniuka zawsze jest otwarte miejsce.
Trwa ładowanie komentarzy...