Pamiętacie tę minister od Leppera? Po metamorfozie zaczyna teraz zupełnie nową karierę

Anna Kalata przed metamorfozą w towarzystwie Andrzeja Leppera.
Anna Kalata przed metamorfozą w towarzystwie Andrzeja Leppera. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
W latach 2006-2007 Anna Kalata była ministrem pracy i polityki społecznej. Następnie wyjechała do Indii, gdzie została wiceprezesem Polsko-Indyjskiej Izby Gospodarczej i zagrała w bollywoodzkim filmie. Powróciła do Polski zupełnie odmieniona. Teraz Kalata rozpoczyna nowy rozdział w karierze: poprowadzi własny program w nowym kanale poradnikowym Nobox TV – podają Wirtualne Media.

– To nie jest tak, że coś człowiekowi jest dane raz na zawsze. Trzeba ciągle o siebie dbać. Trzeba zwracać uwagę, na to, co się je, ile się je i kiedy się je – przekonywała w rozmowie z WideoPortal była minister w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. Anna Kalata nie tylko przeszła na dietę, ale i wymieniła całą garderobę, a poza tym zmieniła fryzurę. Pozwoliło to jej na wystąp w "Tańcu z gwiazdami".

Nobox TV zaoferuje w 90 procentach autorskie produkcje kierowane przede wszystkim do kobiet. Nie zabraknie porad z zakresu kosmetologii, ziołolecznictwa, astrologii, wróżb czy kulinariów. Ponadto, pojawią się także programy o profilu medycznym, sportowym, a nawet zawierające porady prawne. Sama Kalata poprowadzi magazyn "Z pasją przez życie", gdzie będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi o ich pasjach.
Początkowo Nobox TV będzie dostępny jedynie w województwie śląskim. Trwają obecnie rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi. Do końca marca kanał udostępnią EVIO, SGT i WP Pilot.
Opublikowany przez NOBOX TV 1 marca 2018
źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

[b]Legendarna sieć sklepów ma kłopoty przez zakaz handlu. [/b]"Jedynym ratunkiem zmiana prawa"

Legendarna sieć sklepów ma kłopoty przez zakaz handlu. "Jedynym ratunkiem zmiana prawa"

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.