Wielkanocne życzenia w radzie miasta: "Ch** ci w d***". "Nie chciałem nikogo urazić"

Bolesławiec: film z wulgarną reakcją na życzenia wielkanocne w radzie miasta.
Bolesławiec: film z wulgarną reakcją na życzenia wielkanocne w radzie miasta. Fot. YouTube.com/ istotne.pl
"To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady" – przyznał radny Dariusz Mucha, gdy dowiedział się, iż to, co powiedział sobie pod nosem, poszło w świat. Mikrofon radnego, z czego nie zdawał sobie sprawy, był bowiem włączony. Cała sytuacja miała miejsce na ostatniej przedświątecznej sesji Rady Miasta Bolesławca. Gdy przewodniczący rady Jarosław Kowalski złożył wszystkim radnym świąteczne życzenia, samorządowiec Mucha mruknął pod nosem: "ch** ci w d***".


O tym wydarzeniu piszą lokalne media. Portal istotne.pl publikuje krótkie nagranie z ostatniej sesji Rady Miasta Bolesławca. Słychać na nim, jak przewodniczący rady Jarosław Kowalski zamykając posiedzenie życzy radnym wesołych świąt. Po chwili zaś po cichu pada wulgarna reakcja radnego Dariusza Muchy.
"Mistrz riposty" rzecz jasna nie zdawał sobie sprawy, że jego mikrofon jest włączony i jego "złota myśl" popłynęła w świat. Ani trochę jednak się nie zawstydził. W rozmowie z bolesławieckim portalem stwierdził, że... takie właśnie są jego życzenia dla przewodniczącego Rady Miasta. Zapewnił przy tym, że nie miał zamiaru nikogo urazić.
Dariusz Mucha
radny z Bolesławca

To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady, Jarosława Kowalskiego. Przykro mi, że moje słowa się nagrały, nie wiedziałem, że mikrofon jest włączony. Nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam.

cytat za Bolec.Info
I aż ciśnie się pytanie, z jakich partii wywodzą się obaj panowie, że radny Mucha ma takie życzenia dla przewodniczącego Kowalskiego. Otóż obaj samorządowcy dostali się do rady z list tego samego lokalnego komitetu wyborczego KWW Piotra Romana (od 2002 r. burmistrza Bolesławca).

źródło: Bolec.Info, istotne.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...