Tak bawił się na Malcie polityk Nowoczesnej. Paweł Rabiej wrzuca odważne zdjęcie z partnerem

Paweł Rabiej z Nowoczesnej spędził z partnerem wakacje na Malcie.
Paweł Rabiej z Nowoczesnej spędził z partnerem wakacje na Malcie. Fot. facebook.com/pawel.rabiej
Polityk Nowoczesnej Paweł Rabiej otwarcie mówi o tym, że jest homoseksualistą. Nie obawia się krytyki, dlatego opublikował na Facebooku zdjęcie z wakacji w towarzystwie ukochanego. Widzimy na nim, jak Rabiej całuje się ze swoim partnerem.

"Cudowna Wielkanoc na Malcie dobiegła końca: był czas na słońce, długie spacery i pozytywne myślenie" – powiadomił polityk Nowoczesnej na Facebooku, dodając wakacyjne fotografie. Przypomnijmy, że Paweł Rabiej wyznał w wywiadzie z 2016 r., że jest homoseksualistą. – Jestem gejem. To jest jakiś element mojej tożsamości – odpowiedział zapytany, dlaczego wspiera ruchy LGBT.
"Ciekawe, że w państwie, w którym według konstytucji katolicyzm jest religią państwową, a tradycja króluje na każdym rogu ulicy, od 2014 r. obowiązują związki partnerskie, a od 2017 r. – równość małżeńska. Jak widać, da się różne rzeczy harmonijnie godzić" – dodawał we facebookowym wpisie Paweł Rabiej.

Paweł Rabiej to kandydat na wiceprezydenta Warszawy z ramienia Nowoczesnej. Gdy pojawiła się jego kandydatura, były gangster Masa rzuciła polityka cień podejrzeń, mówiąc o ego rzekomych powiązaniach z mafią pruszkowską. Jakub Noch z naTemat rozmawiał z Pawłem Rabiejem o tych zarzutach: "fantazje nadbudowane na moim życiorysie" – skomentował polityk.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...