Dostęp do tego serwisu to spełnienie serialowych marzeń. Może być lepiej: jest sposób na rok darmowego HBO GO

Kitt Harrington na premierze  "Gry o Tron" - serialu produkcji HBO
Kitt Harrington na premierze "Gry o Tron" - serialu produkcji HBO Fot. Wikipedia / Suzi Pratt
Najgłośniejsze filmowe premiery, najwyżej oceniane seriale, najbardziej kontrowersyjne dokumenty - przymiotnikami w stopniu najwyższym lubi reklamować się wiele stacji telewizyjnych. I o ile wielu przypadkach są to komplementy zdecydowanie na wyrost, to ramówka HBO od wielu lat spełnia te założenia w stu procentach. Od momentu uruchomienia platformy streamingowej pod szyldem HBO GO dochodzi do nich jeszcze kolejny: jednego z najlepiej zaopatrzonych serwisów VOD.

Zazwyczaj dostęp do gigantycznej cyfrowej biblioteki jest możliwy po opłaceniu abonamentu. Bywa, że jej bramy uchylają się bezpłatnie - dla wybranej grupy użytkowników, Tym razem szczęściarzami, którzy przez 12 pełnych miesięcy będą mogli oglądać premierowe odcinki takich hitów jak Westworld i organizować maratony z evergreenami, takimi jak Rodzina Soprano, zostaną ci, którzy wykupią pakiet Orange Love.

Orange Love pakiet telewizji, internetu i telefonu, dostępny w wersji “domowej” i “mobilnej”. Pierwsza składa się z internetu LTE 4G, telewizji i abonamentu komórkowego, druga - z Internetu domowego, telewizji Orange TV, abonamentu komórkowego i telefonu domowego.

Bezpłatny dostęp do kanałów HBO (HBO HD, HBO2 HD oraz HBO3 HD) oraz platformy HBO GO można otrzymać podpisując umowę do 14 czerwca 2018. Promocyjny kontrakt, który będzie obowiązywał przez 24 miesiące, mogą zawrzeć również obecni klienci operatora. Warunkiem jest przejście do Orange Love i dokupienie jednej usługi lub zmiana technologii internetu domowego na światłowód.


Darmowy dostęp do HBO zostanie automatycznie zablokowany po upływie czasu trwania promocji, co teoretycznie jest dobrą wiadomością. W praktyce, szok wywołany nagłą utratą możliwości obejrzenia skolejkowanego od kilku dni finałowego odcinka ulubionej serii może być, lekko mówiąc, mało przyjemny. Dlatego, tak czy inaczej, warto zakreślić końcową datę w kalendarzu, tym bardziej, że 12 miesięcy to wcale nie tak dużo na przekopanie całego zasobu HBO GO, na który składa się 800 filmów, 200 seriali i 200 dokumentów. .

Z drugiej strony, tych, którzy tak wyśrubowaną filmowo-serialową normę wyrobią, pewnie też nie zabraknie. O tym, że jesteśmy narodem kinomaniaków niech świadczy fakt, że byliśmy drugim krajem na świecie, zaraz po USA, w którym HBO GO wystartowało.

W tym roku liczba serialogodzin, jakie przed ekranem spędzi przeciętny Polak, prawdopodobnie jeszcze wzrośnie, bo HBO szykuje kilka hitowych premier. Wśród nowości znalazły się produkcje z legendami Hollywood w rolach głównych: Alem Pacino (“Paterno”) oraz Donaldem Sutherlandem (“Trust”). Świetną passę rodzimych seriali, na fali której powstały po dwa sezony “Paktu” z Marcinem Dorocińskim i “Watahy” z Leszkiem Lichotą, ma z kolei szansę kontynuować “Ślepnąc od świateł” - produkcja na podstawie powieści Jakuba Żulczyka z Cezarym Pazurą w jednej z głównych ról.

Artykuł powstał we współpracy z Orange.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...