Kolega Kamila Stocha w "Rolnik szuka żony". Już podbija serca: "żeby taki przystojniak nie mógł znaleźć kobiety"

Andrzej to uczestnik najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna to zawodowy TOPR-owiec, jest kolegą Kamila Stocha.
Andrzej to uczestnik najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna to zawodowy TOPR-owiec, jest kolegą Kamila Stocha. Fot. Instagram / rolnikszukazonytvp
W najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawił się wyjątkowy uczestnik – góral i TOPR-owiec, a przy okazji kolega i sąsiad Kamila Stocha. Andrzej ma 38 lat i pełni funkcję radnego gminy Poronin, ale na co dzień mieszka w Zębie – to rodzinna wieś, z której pochodzi słynny skoczek.

"Wybór kariery rolnika nie był dla Andrzeja oczywisty. Przez 4 lata studiował na UJ socjologię, zajmował się mechaniką samochodową, spędził jakiś czas w USA, by ostatecznie osiąść na odziedziczonym po rodzicach gospodarstwie, gdzie – jak na górala przystało – wypasa bydło i ma owce. Przez jakiś czas zajmował się też produkcją oscypków, jeździł nawet na zjazdy serowarów do Irlandii. Andrzej udziela się społecznie – jest radnym. Działa też w spółce wodnej i szkółce leśnej. Należy do Związku Podhalan i jest zawodowym TOPR-owcem" – czytamy na profilu programu w serwisie Instagram.
Andrzej zyskał już dużą sympatię widowni. "Żeby taki przystojniak miał problemy ze znalezieniem kobity" – napisała na Instagramie jedna z fanek show.

Ale dobre wrażenie zrobili też inni uczestnicy "Rolnik szuka żony". Jednym z nich jest 35-letni Łukasz z Mazur. Mężczyzna zajmuje się hodowlą bydła, kocha naturę, a przy okazji motoryzację i nowinki technologiczne. W wyborze partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem. Dawniej patrzył na wygląd i, jak przyznaje, źle na tym wyszedł, choć podkreśla, że atrakcyjność fizyczna nie jest dla niego zupełnie bez znaczenia.

Przypomnijmy, że "Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...