Brad Pitt spotyka się z nową dziewczyną. To nie kolejna gwiazda, aktor "uważa, że jest fascynująca"

Brad Pitt spotyka się teraz z architekt Neri Oxman.
Brad Pitt spotyka się teraz z architekt Neri Oxman. Fot. Shutterstock
Wszystko wskazuje na to, że Brad Pitt pozbierał się po utracie Angeliny Jolie. Media podają, że spotyka się teraz z 42-letnią architekt Neri Oxman. Na razie jednak dziennikarze przekonują, że to raczej przyjaźń aniżeli związek. Zobaczymy, co będzie dalej.

Neri Oxman pochodzi z Izraela. Jest profesorem MIT Media Lab w Cambridge (Massachusetts), gdzie odpowiada za grupę badawczą Mediated Matter. Co ciekawe, w swoich projektach architektonicznych łączy dizajn, biologię, informatykę i inżynierię materiałową. Jak poznała Brada Pitta? Aktor i architekt po raz pierwszy spotkali się przy projekcie MIT. Chodziło w nim o budowę domów dla potrzebujących. Tak między obojgiem zrodziła się przyjaźń.

#nerioxman

Post udostępniony przez Neri Oxman (@nerioxman)

– Ich relację najlepiej opisać jako profesjonalną przyjaźń. Jeszcze nie przeistoczyła się ona w romans, ponieważ oboje są bardzo ostrożni, ale Brad chciałby spędzać z Neri więcej czasu. Uważa, że jest fascynująca – twierdzi anonimowe źródło portalu Page Six.

Neri Oxman to "zwykła" kobieta, która dotychczas nie stała w blasku fleszy. Teraz jednak, za sprawą domniemanego związku z Bradem Pittem, paparazzi nie odstępują jej na krok. Wykładowczyni nosi od pewnego czasu ciemne okulary i czapkę.

źródło: pagesix.com
Trwa ładowanie komentarzy...