Magda Gessler spróbowała zjeść fast-food. Stwierdziła, że "wypier*** wszystko jedną ręką"

Kuchenna rewolucja dokonała się w knajpie "Ibis". Zamiast zapiekanek w nowych "Kaczkach za wodą" serwowany jest drób.
Kuchenna rewolucja dokonała się w knajpie "Ibis". Zamiast zapiekanek w nowych "Kaczkach za wodą" serwowany jest drób. Fot. Facebook.com / Magda Gessler
To była prawdziwa rewolucja. "To jest GS, k***, 50 lat temu" – krzyczała Magda Gessler, zrzucając z kuchennych półek wszystkie produkty. Taki burzliwy przebieg miał najnowszy odcinek "Kuchennych rewolucji" w Goszczanowie niedaleko Sieradza. Restauracja "Ibis" zmieniła nazwę na "Kaczki za wodą", menu oraz wystrój lokalu. Właścicielka ma nadzieję, że po tych zmianach przyjdą też inni klienci. Te rewolucje pokazały, że Gessler potrafi być też niezłym psychologiem.

Magda Gessler tym razem nie miała żadnej litości. Nie spodobała jej się już nawet nazwa lokalu "Ibis", która jej zdaniem nic nie znaczy, niczego nie sugeruje i sprawia, że klienci nie wiedzą, czego można się spodziewać w środku. A na stole... dramat. "Straszne, ja tego nie będę jadła" – stwierdziła Gessler, gdy przynoszono jej pizzę i dania fast-foodowe polane ketchupem. Dobrze wypadła jedynie tradycyjna kuchnia polska, bo i to w "Ibisie" można było dostać.

#goszczonow #polska ##kartofle #kopytka #poland #same baby #co to bedzie ?????#co to bedzie....,???? Dzis 21.30

Opublikowany przez Magda Gessler 19 kwietnia 2018
Znana restauratorka oprócz nazwy zmieniła ... wszystko. O ile specjalnością "Ibisa" były zapiekanki i pizze, o tyle w gospodzie "Kaczki za wodą" serwowane są przede wszystkim kaczki, przyrządzane na kilka sposobów. Zmienił się wystrój lokalu, a także podejście do czystości w środku, a przede wszystkim w kuchni.

Pierwsi klienci gospody wydają się być zadowoleni, podobnie jak właścicielka lokalu, która stwierdziła, że Magda Gessler nie tylko zna się na prowadzeniu tego interesu, ale jest też świetnym psychologiem. W prosty sposób przekonała ją do tego, żeby "jedną ręką wypier... wszystko" i zacząć od nowa.

#kaczuszka #goszczonow #swiezo pieczona #czeka na was #poland #pycha #restauracja #kaczki za woda #besos #mg

Opublikowany przez Magda Gessler 19 kwietnia 2018
Bo rewolucja w Goszczanowie okazała się udana, choć na początku nic na to nie wskazywało.

źródło: TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.