Tajemnicza śmierć Polaka w Meksyku. Znaleziony z rozbitą czaszką tuż przy wąwozie

Krzysztof Chmielewski tragicznie zginął podczas wyprawy rowerowej w Meksyku.
Krzysztof Chmielewski tragicznie zginął podczas wyprawy rowerowej w Meksyku. fot. Facebook/Krzysztof Chmielewski
Polski podróżnik Krzysztof Chmielewski został znaleziony martwy na skraju wąwozu, który był głęboki na 70 metrów. Podróżował po Meksyku na rowerze. Ciało zostało znalezione tuż obok niego i nie wyglądało, by przed śmiercią upadł – relacjonują media z Meksyku. Polak miał złamaną czaszkę, a jego ciało rozkładało się kilka dni.

Capital de Chiapas

Opublikowany przez Krzysztof Chmielewski 18 kwietnia 2018
Polak podróżował po Meksyku w ramach wyprawy z Kanady do Argentyny. Ostatnie zdjęcia Chmielewski zamieścił 19 kwietnia podczas wizyty w stanie Chiapas. Planował wyprawę do San Cristobal, potem kontakt z nim się urwał.

Po tragicznej informacji, na Facebooku pojawiła się strona, na której bliscy informują o internetowej zbiórce, jaką chcą zorganizować, by zebrać pieniądze na transport ciała Polaka z Meksyku do Polski. "Dotarł daleko, prawie na kraniec świata do Meksyku i tam zakończył swoją ziemską wędrówkę. Krzysztof był dumny z tego, że jest Polakiem. Biało-czerwona flaga zawsze towarzyszyła mu w drodze" – czytamy na Facebookowej stronie.

PL- Krzysztof Chmielewski, nasz brat i przyjaciel. Podróżnik który udowadnial, że można i warto żyć marzeniami. Dotarł...

Opublikowany przez Krzysztof Chmielewski - Podróżnik 3 maja 2018

Hello my friends I have an important request to you all, especially to my friends in Mexico. I miss my brother Holger...

Opublikowany przez Rainer Hagenbusch 29 kwietnia 2018
Zwłoki Krzysztofa Chmielewskiego zostały znalezione przypadkowo. Poszukiwany był 43-letni niemiecki kolarz Franz Hagenbusch. Ostatni raz widziano go właśnie w San Cristobal stanie Chiapas na początku kwietnia. Od tamtego czasu także nie było z nim kontaktu.

źródło: Aristeguinoticias
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...