Kate i William opublikowali zdjęcia małego Louisa. Jedno z nich po prostu rozczula

Księżna Kate i książę William opublikowali zdjęcia swojego trzeciego dziecka.
Księżna Kate i książę William opublikowali zdjęcia swojego trzeciego dziecka. Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
Książę William i księżna Kate pochwalili się dwoma zdjęciami niedawno narodzonego syna. Jedna z fotografii przedstawia samego Louisa, na drugiej zaś widzimy, jak przytula go starsza siostra, trzyletnia księżniczka Charlotte. Zdjęcia zrobiła księżna Kate w ich rezydencji, w pałacu Kensington.

Agencja Associated Press informuje, że jedno ze zdjęć zrobiono, kiedy Louis miał zaledwie trzy dni. Publikując fotografie, para książęca chce podziękować opinii publicznej za "wszystkie życzliwe wiadomości" otrzymane od narodzin Louisa.
Przypomnijmy, że 23 kwietnia księżna Kate i książę William zostali już po raz trzeci rodzicami. Dziecko przyszło na świat w szpitalu St. Mary’s Hospital w Londynie. Jakiś czas temu doszło do bardzo ważnej zmiany w prawie o sukcesji tronu. Do tej pory królami mogli zostać jedynie mężczyźni, choć zdarzały się wyjątki. Co ciekawe, za sprawą nowego prawa trzecia pociecha pary królewskiej spadła niżej w kolejności kandydatów po tron. Para królewska przed narodzinami "Royal Baby 3" miała już syna George’a, który przyszedł na świat w lipcu 2013 r., i córkę Charlotte, urodzoną w maju 2015 r.

źródło: Twitter
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...