Znany nauczyciel tańca oskarżony o molestowanie nieletnich. Dla swoich uczennic był wyrocznią

Paweł K. był dla swoich nieletnich uczennic wyrocznią (zdjęcie poglądowe).
Paweł K. był dla swoich nieletnich uczennic wyrocznią (zdjęcie poglądowe). fot. Przemysław Skrzydło/Agencja Gazeta
Paweł K. to jeden z najbardziej rozpoznawanych w kraju specjalistów od breakdanace'u. Władze Słupska przyznały mu w uznaniu zasług stypendium w dziedzinie kultury. W mieście doszło jednak do skandalu z jego udziałem. Taneczny mistrz został oskarżony o seksualne wykorzystywanie nieletnich.

Wygrał liczne krajowe konkursy. Był drużynowym mistrzem Europy. Dla dzieciaków był mistrzem i wyrocznią. Uczennice były w niego wpatrzone jak w obrazek. Uczył je breakdance'u w słupskim ośrodku kultury. Tymczasem – jak podaje "Super Express" – Paweł K. miał współżyć z co najmniej dwiema dziewczynkami w wieku 13 i 14 lat.

Sąd Rejonowy w Słupsku zdecydował o trzech miesiącach aresztu tymczasowego dla Pawła K. Zarzut: obcowanie płciowe z co najmniej dwiema nieletnimi. Do zbliżeń miało dochodzić podczas zajęć tanecznych w ośrodku kultury. Sprawa jest rozwojowa i możliwe są kolejne zarzuty.

Śledczy jednak trzymają w tajemnicy jej szczegóły, ze względu na dobro nieletnich. Dotychczas ujawnili jedynie, że do zdemaskowania działalności instruktora tańca wykorzystali metody operacyjne: prawdopodobnie dostali cynk.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...