Nowe informacje o stanie zdrowia Ireny Santor. Legendarna piosenkarka wyszła ze szpitala

Irena Santor wyszła ze szpitala.
Irena Santor wyszła ze szpitala. fot. Michał Grocholski/Agencja Gazeta
Irena Santor czuje się dobrze i wyszła już ze szpitala – informuje "Fakt". Artystka trafiła do niego z powodu gorszego samopoczucia na początku maja. Podejrzewano udar, ale było to przemęczenie. – Nie martwcie się o mnie! – apeluje piosenkarka.

W poniedziałek media obiegła niepokojąca wiadomość, że Irena Santor przebywa w szpitalu. U 83-letniej piosenkarki podejrzewano udar, miała mieć problemy z mową. Jednak niepokojące doniesienia zdementowała menedżerka artystki. – Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje – wyjaśniła Grażyna Miczka.

Okazało się jednak, że 83-letnia dama polskiej estrady była przemęczona, gdyż codziennie jeździła w odwiedziny do chorego partnera, Zbigniewa Korpolewskiego. Wybranek artystki przechodził w szpitalu rekonwalescencję po operacji serca.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.