"Mega wielkie zaskoczenie. Była świetna". Duże emocje w finałowym odcinku programu "Agent Gwiazdy"

Finał 3. edycji "Agenta Gwiazdy". Kto został zwycięzcą?
Finał 3. edycji "Agenta Gwiazdy". Kto został zwycięzcą? Fot. Screen/Facebook/Agent Gwiazdy
Wiadomo już, kto był agentem w wiosennej edycji programu TVN. Według niektórych była to najlepsza edycja, bo wszystkie znaki wskazywały na kogoś innego. "Najlepszy agent w historii, nie dziwię się, że nikt się nie domyślał, to świetna aktorka! " – piszą internauci. Brawa zbiera też zwycięzca programu. Niektórzy piszą, że był z niego "zawodnik idealny". Od początku prawidłowo obstawiał agenta.

Agentem okazała się Ilona Ostrowska. Aktorka, która – jak się wielu widzom wydawało – bardziej pomagała niż przeszkadzała i widać było jak bardzo zależy jej na wykonywaniu zadań. Tym większe zbiera teraz gratulacje. "Najlepszy AGENT z pośród wszystkich Edycji. Genialna Aktorka i kolejna przeprowadzka z TVP do TVN" – pisze jeden z internautów.

Ilona Ostrowska Agentem 3. edycji Agent - Gwiazdy TVN Więcej na www.agent.tvn.pl

Opublikowany przez Agent - Gwiazdy TVN 16 maja 2018


"Świetny agent, rewelecyjna aktorka. Brawo. Gratulacje. Była chyba najlepszym agentem ze wszystkich edycji" – komentują inni na fanpage'u programu.
Wielu widzów pisze o zaskoczeniu, inni, że ją obstawiali. Tym bardziej po wizycie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Ale jeszcze więcej fanów "Agenta Gwiazdy" pisze o tym, że obstawiali aktora Michała Mikołajczaka, który w każdym odcinku rzucał innym kłody pod nogi i wydawał się idealnym kandydatem na agenta.

Agentem jednak nie był, za to wygrał program. Fani piszą, że bardzo zasłużenie. "Zdecydowanie najlepszy uczestnik tej edycji, grał najlepiej od samego początku do końca" – piszą.

Michał Mikołajczak: Oficjalny profil wygrywa Agent - Gwiazdy TVN Pogratulujcie mu w komentarzach Więcej na www.agent.tvn.pl

Opublikowany przez Agent - Gwiazdy TVN 16 maja 2018
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...