"Fakt": Joanna Krupa rzuciła narzeczonego. Nie wytrzymała ultimatum, które jej postawił

"Fakt" podaje, że Joanna Krupa rozstała się z Douglasem Nunesem.
"Fakt" podaje, że Joanna Krupa rozstała się z Douglasem Nunesem. Fot. Instagram.com/joannakrupa
Modelka Joanna Krupa zagrała na nosie swojemu narzeczonemu, producentowi filmowemu Douglasowi Nunesowi. Mężczyzna postawił jej ultimatum: albo ja, albo rozbierane sesje. Gwiazda nie uległa jednak presji i powiedziała "żegnaj" ukochanemu – wynika z informacji ujawnionych przez "Fakt".

Okazuje się, że Douglas Nunes ma bardzo konserwatywną rodzinę, która wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. – On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać – powiedział "Faktowi" znajomy Joanny Krupy.

Sprawa jest o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno gwiazda z radością informowała o ślubie. Joanna Krupa złożyła w "Gali" ważną deklarację. "Chcę, by Douglas był ojcem moich dzieci. Jestem gotowa na to, by w końcu zostać matką" – powiedziała magazynowi 39-letnia celebrytka.

Przypomnijmy, że przez ponad 10 lat Joanna Krupa była w związku z biznesemenem Romainem Zago. Sam związek małżeński trwał cztery lata, a do rozwodu doszło w 2017 r. Para była w separacji już od grudnia 2016 r.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...