Kibice mają pretensje do Krychowiaka za nowe zdjęcie zamieszczone na Instagramie. "Z kim wy się fotografujecie?!"

Grzegorz Krychowiak wrzucił na Instagrama zdjęcie z m. in. prezydentem Andrzejem Dudą.
Grzegorz Krychowiak wrzucił na Instagrama zdjęcie z m. in. prezydentem Andrzejem Dudą. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Grzegorz Krychowiak wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym pozuje wraz kolegami z reprezentacji i Andrzejem Dudą. Mocno nie spodobało się to wielu kibicom, którzy ostro skrytykowali piłkarza za fotografię z kontrowersyjnym politykiem. Jednak to nic nowego. Polska drużyna narodowa "kumpluje się" z prezydentem Dudą od dawna.

Andrzeja Dudę i piłkarzy kojarzymy głównie z przezabawnych filmików w szatni. Po wywalczeniu awansu do Euro 2016 śpiewali "Bałcanicę", natomiast po wywalczeniu awansu na mundial padło pytanie o 500+ dla piłkarzy. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie, na którym wszyscy znów są w świetnych humorach. Grzegorz Krychowiak oznaczył je hashtagiem "#SzacunekPaniePrezydencie". Zostało ono wykonane na Helu.

A lot of fun #SzacunekPaniePrezydencie

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Szczęściem nie kipią jednak kibice Krychowiaka i całej reprezentacji. "Nie ma się czym chwalić! Zdjęcie z tym panem to raczej powód do szydzenia!", "Chłopaki z kim wy się fotografujecie?", "Ale obciach reprezentacji! Ten człowiek depcze konstytucję!", "Ogrzewając wizerunek tej marionetce niszczysz Polską demokrację Krysiu", "Kiedyś ktoś Wam to zdjęcie wypomni..." – to tylko fragment z fali krytyki.


Nie brakuje też bardziej zgryźliwych komentarzy... "Może Pan Duda chciałby zagrać w środku pola?", "Daliście się wpuścić w Maliniaka, chłopaki!", "A co ty się śmiejesz Polakowi prezydentowi w twarz?", "Grosik wyprasuj spodnie", "Będzie co? Jakieś 0,7?" – czytamy w komentarzach.
Dodajmy, że prezydent Duda zaprosił piłkarzy do swojej rezydencji na Helu. Piłkarze wręczyli mu tam specjalny prezent – koszulkę z jego nazwiskiem oraz numerem 100. Prezydent z kolei przekazał Adamowi Nawałce flagę prezydencką oraz list. Z Półwyspu Helskiego reprezentacja wybiera się na zgrupowanie do Arłamowa, gdzie będzie trenować przed nadchodzącym mundialem w Rosji.
Trwa ładowanie komentarzy...