Kariera była dopiero przed nim. Polski piłkarz Lazio Rzym zginął w wypadku

Polski piłkarz Lazio Rzym 18-letni Simone Martyniak zginął w wypadku.
Polski piłkarz Lazio Rzym 18-letni Simone Martyniak zginął w wypadku. Fot. Facebook.com / S.S. Lazio Calcio a 5
W sierpniu skończyłby 19 lat. Wszystko było jeszcze przed nim. "Tak chcemy Cię zapamiętać. Z tym uśmiechem na twarzy blond anioła" – napisano na profilu rzymskiego klubu Lazio w pożegnaniu Simone Martyniaka. Zawodnik zginął w wypadku drogowym na ulicach Rzymu.

"W takich chwilach nie ma słów. Jest tylko rozpacz, przerażenie i nieutulony ból" – czytamy na profilu klubu Lazio Rzym. Simone Martyniak urodził się w Rzymie w polsko-włoskiej rodzinie, miał obywatelstwo obu krajów. Grał w drużynie futsalu, czyli pięcioosobowej halowej piłki nożnej.

18-latek zginął na miejscu w wypadku, do jakiego doszło nad ranem 3 czerwca. Obiecujący piłkarz S.S. Lazio C5 jechał na skuterze wraz z dwoma kolegami. On zginął na miejscu, oni trafili do szpitali w stanie krytycznym.

E' morto #SimoneMartyniak, il giovane calciatore ha perso la vita in un incidente a #Roma

Opublikowany przez Ultime Notizie Flash 4 czerwca 2018
Do zdarzenia doszło o godz. 4.40 w okolicach Bazyliki Św. Pawła za Murami, nad samym Tybrem, na skrzyżowaniu viale Marconi z lungotevere degli Inventori. Jak podaje polonijny serwis we Włoszech naszswiat.it, skuter Simone i jego kolegów zderzył się z audi A3. Wiadomo, że jeden z pojazdów wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Przeglądane są nagrania z kamer ulicznych, aby ustalić, kto ponosi winę za wypadek.

Ti vogliamo ricordare così. Con questo sorriso stampato su quel volto da angelo biondo. In questi momenti non ci sono...

Opublikowany przez S.S. Lazio Calcio a 5 3 czerwca 2018
"Simo, dobrej drogi i niech ziemia lekką będzie" – napisano na profilu rzymskiego klubu.

źródło: naszswiat.it
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.