Koniec kultowego serialu TVP. Joanna Brodzik zamieściła wzruszający wpis

Joanna Brodzik pożegnała się z fanami serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem".
Joanna Brodzik pożegnała się z fanami serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". fot. Instagram/Joanna Brodzik Official
Wszystko wskazuje na to, że wtorkowy odcinek "Pensjonatu nad rozlewiskiem" był ostatnim. I nie chodzi tu tylko o obecną serię, ale w ogóle ostatni odcinek sagi, która toczy się na Mazurach. Takie informacje podaje portalowi Interia producentka serialu Katarzyna Kalicińska.

– W tej chwili nie są prowadzone żadne rozmowy w sprawie ewentualnej kontynuacji serialu – mówi portalowi Katarzyna Kalicińska. Producentka "Pensjonatu nad rozlewiskiem" pracuje nad zupełnie nowym projektem. Obecnie nie ma widoków na ciąg dalszy serialu opowiadającego o życiu Magłosi Jantar, którą gra Joanna Brodzik.

Aktorka zamieściła na Facebooku wymowny wpis, który raczej nie pozostawia złudzeń co do dalszych losów produkcji. Opublikowała go kilka minut po zakończeniu finałowego, 13. odcinka. We wzruszającym poście Brodzik oficjalnie pożegnała się z fanami serialu.

"Dziękuję... Że Rozlewisko się zdarzyło. Że zamieszkaliśmy w Waszych sercach. Że zdążyliśmy się pożegnać z Wami najpiękniej." – napisała aktorka.

Tym niekolokwialnym, szczerym wyznaniem z przed roku Dziękuje Wam, którzy towarzyszyliście w tej przygodzie.. Osy dawały nam lekcje pokory:) grać scenę z jedną siedząca na nodze ...:) Dziękuje. Ze Rozlewisko sie zdarzyło. Ze zamieszkaliśmy w Waszych sercach. Ze zdazylismy się pożegnać z Wami najpiekniej, Widzowie. Dziękuje Ekipie, Kolegom,Mieszkańcom i Przyjaciołom. “Wedrowali szewcy przez zielony las...”

Opublikowany przez Joanna Brodzik 12 czerwca 2018
Co jest przyczyną prawdopodobnego końca emisji sagi? Może chodzić o coraz mniejszą widownię. Serlal przyciągał co tydzień już tylko 1,4 mln telewidzów. Być może przyczynił się do tego fakt emisji nie w niedzielne, a we wtorkowe wieczory.


źródło: Interia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...