Magda Gessler i inne polskie gwiazdy nago. Wernisaż malarza-skandalisty znajdzie swój finał w sądzie?

"12 apostołek polskiego biznesu" to wernisaż malarza Piotra Krajewskiego. Zaprezentowane zostaną "akty" polskich gwiazd, w tym Magdy Gessler.
"12 apostołek polskiego biznesu" to wernisaż malarza Piotra Krajewskiego. Zaprezentowane zostaną "akty" polskich gwiazd, w tym Magdy Gessler. fot. Facebook/Magda Gessler
Malarz i projektant mody Piotr Krajewski namalował akty znanych kobiet. Żadna z gwiazd nie wiedziała, że będzie pokazywana nago na jego wernisażu w czwartek. – Jeżeli naprawdę dojdzie do takiego happeningu, to myślę, że skończy się to w sądzie – powiedziała "Super Expressowi" menedżerka Agnieszki Włodarczyk.

12 apostołek polskiego show-biznesu – tak nazwał swój projekt Piotr Krajewski. Według ustaleń tabloidu, artysta namalował nagie polskie kobiety i zamierza pokazać je całemu światu. Chodzi między innymi o Magdę Gessler, Małgorzatę Kożuchowską, Małgorzatę Sochę czy Edytę Herbuś. W jaki sposób to zrobił? Wykorzystał modelki o podobnych kształtach do gwiazd. Żadna z nich nie pozowała mu nago.

Sprawa prawdopodobnie zakończy się w sądzie, co potwierdza sam Krajewski. – Trzy osoby już zagroziły mi procesem, ale ja jestem artystą. Od zawsze robię to, co czuję. Po prostu sztuki nie da się zatrzymać – mówi Krajewski "Super Expressowi".

Wernisaż Krajewskiego zostanie otwarty 14 czerwca w czwartek o godz. 19 w warszawskiej Kartonovnii przy ul. Hożej 51.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...