Kim jest Laura Słowiak? Oto dziewczyna, która zawróciła w głowie piłkarzowi reprezentacji Polski

Laura Słowiak jest narzeczoną piłkarza Piotra Zielińskiego.
Laura Słowiak jest narzeczoną piłkarza Piotra Zielińskiego. Fot. Screen z instagramu / Laura Słowiak
Laura Słowiak to dziewczyna reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego, który na codzień gra we Włoszech. Choć jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs, to Słowiak nie ogranicza się wyłącznie do roli bycia partnerką znanego piłkarza.

25-letnia Laura Słowiak na co dzień pracuje jako fotomodelka. Pochodzi z tego samego miasta, co jej partner – Ząbkowic Ślaskich. Z piłkarzem jest w związku od pięciu lat. Gdy Piotr Zieliński wyjechał kilka lat temu do Włoch, Słowiak przeprowadziła się razem z nim. Obecnie mieszkają w Neapolu. Laura studiowała na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu – ukończyła tam analitykę medyczną.

#seychelles#coupletravel#nothingbetter

Post udostępniony przez Laura Słowiak (@lauraslowiak)

Para zaręczyła się w 2017 roku. Piłkarz oświadczył się w dniu urodzin swojej partnerki, czyli 24 czerwca. Jednak ślub zaplanowano na 2019 rok z racji napiętego grafiku Zielińskiego. – Czas najwyższy, wybierając datę, musiałem kierować się terminarzem reprezentacji. W 2019 roku nie będzie żadnego wielkiego turnieju i jest czas na tak ważne dla nas wydarzenie. Z Laurą znamy się już bardzo długo, to naturalny krok. Czuję jej mocne wsparcie. Dzięki temu, że zapewnia mi spokój w domu, mogę skoncentrować się na piłce – powiedział reprezentant Polski.

Zawsze za Tobą

Post udostępniony przez Laura Słowiak (@lauraslowiak)

Partnerka piłkarza klubu SSC Napoli, na wzór innych polskim WAGs jak Anny Lewandowskiej czy Mariny Szczęsnej, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chwali się m.in. wycieczkami do egzotycznych krajów i prezentami, jakie otrzymuje od swojego narzeczonego. W swoim ostatnim poście Słowiak napisała, że już zaczęła tęsknić za swoim chłopakiem, który wyjechał na mistrzostwa świata w Rosji.
Trwa ładowanie komentarzy...