Iran wygrywa z Marokiem. Piłkarze obu drużyn przez 90 minut mieli problemy ze skutecznością

Piłkarzom Maroka nie udało się pokonać Irańczyków. Mecz kończy się wynikiem 0:0
Piłkarzom Maroka nie udało się pokonać Irańczyków. Mecz kończy się wynikiem 0:0 Fot. screen Россия 1
Maroko przegrało z reprezentacją Iranu 0:1. Kibice momentami nie mogli uwierzyć, że to mecz mundialowy, piłkarz wykazywali się fatalną skutecznością. Na boisku przeważał chaos i bezwładna kopanina, choć trzeba przyznać, że mecz toczył się w dobrym tempie.Czy decyzja władzy FIFA o zwiększeniu liczby drużyn do 36 na mundialu była słuszna? Krytycy tego rozwiązania dostali dziś do ręki potężny argument w dyskusji. Patrząc na mecz Iranu i Maroka trudno nie było zadać sobie pytania, czy to mecz okręgówki, czy może jednak pierwszej ligi. Na ekstraklasę ten poziom był jakby za słaby. Piłkarze obu drużyn próbowali wjechać do bramki z piłką, brakowało strzałów, zarówno z bliska jak i z daleka. Szczególnie pierwsza połowa była mało atrakcyjna.

Przeważali Marokańczycy, ale to Iran jeszcze przed przerwą był bliższy zwycięstwa, gdy pod koniec pierwsze połowy po wspaniałym rajdzie napastnik irański strzelił, bramkarz obronił ,potem jeszcze była dobitka i piłka minęła i centymetry bramkę.

Druga połowa toczyła się w świetnym tempie i piłka co chwila znajdowała się pod polem karnym jednej z drużyn. Ale skutecznością piłkarze nie grzeszyli. Pierwsza branka padła dopiero w 90 minucie meczu, gdy Marokańczyk pięknym strzałem głową wbił piłkę... do własnej bramki. Iran-Maroko: 1:0
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Ostatnio pytali o trolle Ziobry". Uczy WOS-u w podstawówce i tak ocenia świadomość 14-latków
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
WYBORY2019 0 0Ujawniono, że PO zamówiła własny sondaż. Jego wyniki są wyjątkowo ciekawe
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Zaskoczenie w porcie w Gdyni. Amerykańskie czołgi... wracają do USA