Kolega Magdaleny Ogórek z TVP Info odleciał w felietonie. Internauci dosłownie zmieszali go z błotem

Publicysta Krzysztof Feusette wywołał ogromne kontrowersje ostatnim tekstem dla wPolityce.pl.
Publicysta Krzysztof Feusette wywołał ogromne kontrowersje ostatnim tekstem dla wPolityce.pl. Fot. YouTube / Portal wPolityce
Krzysztof Feusette to publicysta "Sieci", który razem z Magdaleną Ogórek prowadzi program "W tyle wizji" TVP Info. Jego najnowszy felieton napisany dla wPolityce.pl wywołał prawdziwe poruszenie w internecie. Tekst zasypano dziesiątkami negatywnych komentarzy, w wielu z nich nie brak wulgaryzmów. "Pisz częściej takie teksty. To jest dobre – utwierdzasz wielu ludzi (co widać po komentarzach), że PiS to stan umysłu i lepiej się od takich trzymać z daleka" – pisze internauta, który jako jeden z niewielu powstrzymał się przed ostrzejszymi słowami.

"Jeszcze nie piszą do władz Senegalu listów z wyrazami poparcia i solidarności, ale pewnie za chwilę zaczną. Jeszcze nie błagają Komisji Europejskiej, by wsparła futbol w Kolumbii, jeszcze nie chodzą przebrani za samurajów przed meczem z Japonią, ale myślą zapewne i o tym" – rozpoczyna Krzysztof Feusette tekst pt. "Totalni śnią o triumfie Senegalu. Radosna Polska to koniec ich marzeń o powrocie". Przez znaczną część czytelników został on odebrany jako idiotyczny paszkwil, który dzieli naród. Wielu zachodzi wręcz w głowę, jak ktokolwiek mógł dopuścić do jego publikacji. Znajdują się w nim bowiem takie "perełki" jak chociażby: "I ja, i Państwo wiecie doskonale, że gdyby naszym udało się w Rosji odnieść sukces, wyżej wymienieni [przedstawiciele opozycji – przyp. red.] pękliby z wściekłości".
Artykuł wzbudził wyjątkowo negatywne reakcje. Wiele komentarzy nie nadaje się do zacytowania, dlatego przytaczamy kilka nieco bardziej stonowanych: "Brakuje słów", "Jestem Polką, która nie zgadza się z polityką PiS, nie chciałaby mieszkać gdzie indziej, kocha swój kraj i to co napisałeś młody człowieku jest po prostu podłe, niesprawiedliwe, pełne nienawiści i potem się dziwicie, że oskarża się was o dzielenie społeczeństwa", "Cóż za żenująca, tępa propaganda...", "Pisz częściej takie teksty. To jest dobre – utwierdzasz wielu ludzi (co widać po komentarzach), że PiS to stan umysłu i lepiej się od takich trzymać z daleka".
Przypomnijmy, że Krzysztof Feusette zasłynął na Twitterze m.in. wpisem o "Czarnym Piątku". "Nie widzę powodu tak wielkiego zainteresowania faktem, że kilkanaście tysięcy zlepków komórek wylazło na ulice – napisał Feusette. Pomijając już niestosowność sformułowania "zlepek komórek", warto dodać, że w samej tylko Warszawie przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych demonstrowało ponad 50 tys. osób.

źródło: wPolityce.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...