Rozenek już wie, co się dzieje z jej ukochanym. Znana jest diagnoza po wypadku Majdana

Lekarze zdiagnozowali już Radosława Majdana.
Lekarze zdiagnozowali już Radosława Majdana. Fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek powiadomiła 17 czerwca na Instagramie, że Radosław Majdan spędzi jakiś czas w szpitalu. Wspomniała jedynie, że jest to wynik kontuzji w trakcie uprawiania sportu, ale nie podała więcej szczegółów. Lecz do nich dotarł teraz portal Pudelek, który ujawnia, co dokładnie się wydarzyło.


Pudelek podaje, że były bramkarz reprezentacji zagrał na pozycji obrońcy podczas niedzielnego meczu Reprezentacji Artystów Polskich i Zawodowej Reprezentacji Siedlec. Mecz okazał się jednak dla niego pechowy, ponieważ w jego trakcie doznał urazu. W klinice zdiagnozowano, że Majdan zerwał więzadło w prawym kolanie, dlatego teraz chodzi w gipsie.
"Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala czeka na diagnozę, a mówią, że sport to zdrowie i jeszcze nie mogę z nim być. Dobrze, że w domu mam strój pielęgniarki" – napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek. Co więcej, wrzuciła także zdjęcie kontuzjowanej nogi Radosława Majdana. Jedna z internautek skomentowała ostro wpis: "Dzięki Bogu, że nie zapomniałeś na Instagramie poinformować, że do szpitala jedziesz. Żenada" – stwierdziła. "Spadaj stąd" – odpowiedziała Rozenek. Pod postem celebrytki znalazły się jednak też dziesiątki komentarzy ze słowami wsparcia.

Według Pudelka stan zdrowia Majdana nie jest dla niego przeszkodą w pracy zawodowej. Przypomnijmy, że celebryta jest m.in. dyrektorem zarządzającym aparthotelu J.W. Construction Holding w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Radosław Majdan kieruje także Akademią Futbolu 14, którą otworzył w rodzinnym Szczecinie.

źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"