Jakim cudem Ronaldo nie dostał czerwonej kartki? Na nagraniu dokładnie widać, co zrobił

Cristiano Ronaldo miał dużo szczęścia, że nie dostał czerwonej kartki w meczu z Iranem. Po całym zdarzeniu ironicznie się uśmiechał.
Cristiano Ronaldo miał dużo szczęścia, że nie dostał czerwonej kartki w meczu z Iranem. Po całym zdarzeniu ironicznie się uśmiechał. fot. screen/YouTube
Cristiano Ronaldo miał w meczu z Iranem dużo szczęścia. Po uderzeniu rywala w twarz dostał jedynie żółtą kartkę. Czerwona eliminowałaby go z meczu Portugalii w kolejnej rundzie. Na nagraniu dokładnie bowiem widać, co zrobił gwiazdor. Inna sprawa, że Portugalczycy mogą dziękować losowi, że w ogóle się w niej znaleźli.

Jak widać na filmie, Cristiano Ronaldo w meczu Portugalia – Iran uderzył w twarz rywala. Sędzia tego nie dostrzegł w trakcie gry, ale po analizie sytuacji systemem VAR, Portugalczyk obejrzał – jedynie – żółtą kartkę. Miał więc dużo szczęścia, bo zagranie wyglądało na złośliwe. Już po otrzymaniu "żółtka" ironicznie się uśmiechał. Przeciwnie Irańczyk – ten wydawał się być decyzją sędziego zszokowany. Być może agresja Portugalczyka była spowodowana frustracją po niewykorzystanym karnym.
Przypomnijmy: Portugalia niemiłosiernie męczyła się z Iranem. Rywale w ostatnich minutach gry wyrównali po rzucie karnym i byli bardzo blisko zwycięskiej bramki, która sensacyjnie wyeliminowałaby Portugalię z turnieju.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...