Kto użytkuje, ten nic nie płaci. Dzięki tej aplikacji niektóre rzeczy okresowo dostaniesz za 0 zł

Goodie to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziemy kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Od 25 czerwca do 25 lipca można dzięki niej otrzymać darmowy poczęstunek: hot-doga i kawę stacjach paliw Circle K
Goodie to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziemy kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Od 25 czerwca do 25 lipca można dzięki niej otrzymać darmowy poczęstunek: hot-doga i kawę stacjach paliw Circle K Materiały prasowe
Dziś aplikacje starają się przekonać amatorów mobilnych technologii, że warto być ich użytkownikiem nie tylko dlatego, że dzięki ich funkcjonalnościom można szybko i łatwo załatwić taką czy inną sprawę. Coraz więcej apek nagradza korzystające z nie osoby różnymi gratisami. Od dłuższego czasu tę ideę reprezentuje aplikacja zakupowa goodie, dzięki której można m.in. otrzymać darmowy poczęstunek.


Wersja mobilna Goodie oraz jej strona internetowa powstały z myślą o oddaniu w ręce użytkownika wirtualnego doradcy, który wyszuka dla niego/niej najlepsze zniżki, wyprzedaże i promocje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Goodie pozwala dodatkowo założyć kartę stałego klienta galerii handlowej. Bezpłatna aplikacja stanowi też informator o wydarzeniach zaplanowanych na terenie centrów handlowych oraz promocjach oferowanych przez wielkie sieci. Produkty użytkownik może wyszukać głosem.

Przy korzystaniu z aplikacji rysuje się też perspektywa na gratisy. Od 25 czerwca do 25 lipca użytkownicy goodie mogą otrzymać za 0 zł hot doga lub kawę na stacjach paliw Circle K w całej Polsce. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy w aplikacji odnaleźć ofertę Circle K i wygenerować specjalny kod. Następnie należy pokazać go w dowolnym punkcie tej sieci. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie www.goodie.pl.

Goodie jest aplikacją ogólnodostępną. Możną ją ściągnąć na smartfony z zainstalowanym systemem Android lub iOS.

Artykuł powstał we współpracy z Bank Millennium

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...