"Jestem po bardzo ciężkiej operacji". Omenaa Mensah ma poważne problemy ze zdrowiem

Omenaa Mensah przeszła ciężką operację, ale nie chce o niej mówić.
Omenaa Mensah przeszła ciężką operację, ale nie chce o niej mówić. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Pogodynka TVN przeszła ciężką operację za granicą. Lekarze w Polsce nie chcieli się jej podjąć. Takich informacji Omenaa Mensah udzieliła w wywiadzie dla "Plejady". Nie wiadomo jednak, na co choruje dziennikarka.

– Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki – powiedziała magazynowi "Plejada".

Wiadomo tylko, że była operowana za granicą. – Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto – dodała.

Wcześniej Mensah zniknęła z anteny TVN w związku ze swoją drugą ciążą, która była zaskakująca dla śledzących losy gwiazdy głównie ze względu na fakt, że pierwsze dziecko Mensah, córka Vanessa, ma już 16 lat. Dziennikarka ma być od niedawna związana z biznesmenem Rafałem Brzoską, szefem InPost. Jednak nie afiszuje się z tym związkiem.

Nie każdy wie, że Omenaa Mensah realizuje się też biznesowo i naukowo. Ma zespół projektantów, którzy tworzą szyte na miarę luksusowe meble dla bogatych Polaków. Ma dwa fakultety, robi doktorat.

źródło: Plejada
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...