To "dowód" rozstania Durczoka z jego partnerką? Doniesienia o bardzo istotnej zmianie

Doniesienia o końcu związku Kamila Durczoka z Julią Oleś zdają się potwierdzać.
Doniesienia o końcu związku Kamila Durczoka z Julią Oleś zdają się potwierdzać. Instagram/fabjulus
Doniesienia o końcu związku Kamila Durczoka z Julią Oleś zdają się potwierdzać. Wiele wskazuje na to, że zakończyły się także ich relacje zawodowe. Na stronie lokalnego portalu prowadzonego przez Durczoka zniknęło nazwisko i zdjęcie partnerki Durczoka – informuje jeden z portali.

Julia Oleś była w Silesion.pl zastępcą redaktora naczelnego. Na to stanowisko awansowała z funkcji wydawcy. W portalu bardzo dawno nie pojawiały się też jej teksty. Ostatnie pochodzą z 2017 roku. Oleś nie figuruje też w stopce redakcyjnej.

Kamil Durczok zamieścił wcześniej na Instagramie wpis, który został odebrany jednoznacznie: że rozstał się z partnerką Julią Oleś. "Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny" – napisał dziennikarz. Potwierdzenie doniesień mógł stanowić fakt, że Oleś usunęła wspólne zdjęcia z Durczokiem ze swojego profilu na Instagramie.

Jednak przeczyło im to, co dziennikarz opublikował kilka dni temu. Wrzucił wspólne zdjęcie z Julią Oleś wraz z podpisem "Jedna jedyna. Z dedykacją dla wszystkich półgłówków widzących świat czarno-biało" – napisał Durczok na Instagramie.

źródło: Plotek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...