Prezydent zrobił sobie wolny weekend. Gdyby poczytał komentarze, to przestałby się tym chwalić na Twitterze

Andrzej Duda chwali się na Twitterze tym, że zrobił sobie wolna niedzielę.
Andrzej Duda chwali się na Twitterze tym, że zrobił sobie wolna niedzielę. Fot. Twitter / Andrzej Duda
Andrzej Duda pochwalił się zdjęciami pokazującymi, jak spędza wolny weekend w polskich górach. Gdyby prezydent poczytał komentarze, to być może następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim opublikuje coś w sieci.

Andrzej Duda zrobił sobie wolną niedzielę i wybrał się w Gorce na wycieczkę. Właściwie nie ma w tym nic dziwnego, nawet głowie państwa należy się trochę wolnego i Andrzej Duda nie stanowi tu żadnego wyjątku. Jednak wielu internautów ma na ten temat inne zdanie.
Przede wszystkim wypominają Andrzejowi Dudzie, że od ponad dwóch lat powinien stać na straży konstytucji, a zamiast tego jeździ na nartach albo chodzi po górach, a ustawy przygotowane przez PiS podpisuje z automatu nawet wówczas, gdy są sprzeczne z konstytucją. Inni złośliwie pytają, czy prezydent nie zapomniał zabrać ze sobą długopisu, na wypadek, gdyby jeszcze dziś trzeba było podpisać nowelizację do nowelizacji znowelizowanej ustawy o IPN. Trudno znaleźć pośród licznych komentarzy takie, w których internauci życzą Dudzie udanego wypoczynku.
Zdecydowana większość komentujących najwyraźniej uważa, że Andrzej Duda na wypoczynek w polskich górach zwyczajnie nie zasłużył.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...