Patryk Vega pokazał zdjęcie spalonej kobiety z nowego filmu. To obraz dla ludzi o stalowych nerwach

Patryk Vega pokazał mocne zdjęcie z filmu "Plagi Breslau". Na zdjęciu Małgorzata Kożuchowska, Iwona Bielska, Patryk Vega i Daria Widawska.
Patryk Vega pokazał mocne zdjęcie z filmu "Plagi Breslau". Na zdjęciu Małgorzata Kożuchowska, Iwona Bielska, Patryk Vega i Daria Widawska. Fot. Instagram.com/Patryk Vega
Patryk Vega opublikował zdjęcie z nowego filmu, Plagi Breslau, który ma być polską odpowiedzią na Milczenie Owiec. Widzimy na nim kobietę, która wygląda, jakby została spalona żywcem. Scena została nakręcona w Operze Wrocławskiej.

Według informacji Wirtualnej Polski to właśnie w budynku opery dojdzie do makabrycznego zabójstwa. Patryk Vega zapowiedział kosztowne sceny pożaru budynku z udziałem setek statystów. Akcja "Plag Breslau" odbywa się we Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii morderstw.
Film Patryk Vega przedstawia jako przeznaczony dla ludzi o mocnych nerwach. Kilka dni temu swoją mocną charakteryzację pokazał na Instagramie Tomasz Oświeciński.
Jak pisaliśmy w naTemat, "Plagi Breslau" mają być polskim Milczeniem Owiec. W roli głównej wystąpi Małgorzata Kożuchowska. Specjalnie dla Vegi zmieniła kolor włosów na ciemny i wygoliła bok głowy. Podobno podczas pracy nad filmem spała po dwie godziny dziennie. Film to kolejny owoc współpracy Vegi z Showmaxem. Co ciekawe, nie zobaczymy go w kinie, a jedynie w internecie. Premiera "Plag Breslau" już w grudniu na platformie Showmax.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...