Skandal obyczajowy wokół podopiecznego Nawałki. Narzeczona Rybusa o jego związku z Rosjanką miała dowiedzieć się z prasy

Maciej Rybus wraz z żoną Laną Baimatową
Maciej Rybus wraz z żoną Laną Baimatową Fot. https://www.instagram.com/maciej31rybus/
Członek polskiej reprezentacji i zawodnik Lokomotiwu Moskwa Maciej Rybus w marcu poślubił piękną Rosjankę Lanę Baimatową. Teraz plotkarskie media wywnioskowały, że podopieczny Adama Nawałki związek z Rosjanką mógł budować, gdy był jeszcze zaręczony z Polką Natalią Czubaj.


Piłkarz zaręczył się z Rosjanką w styczniu, a w marcu wziął ślub. Lana jest dodatkowo w bliźniaczej ciąży - podaje portal Sport.pl. Jednak jeszcze w lipcu zeszłego roku Maciej Rybus był w związku z Natalia Czubaj. Według "Party" rozstali się, bo Czubaj dowiedziała się o nowej partnerce Rybusa z... prasy i mediów społecznościowych.
Rybus i Czubaj byli w związku od 2009 roku. W jednym z postów na Instagramie Polka życzyła swoim znajomym "umiejętności odchodzenia z klasą tam, gdzie rozdział się kończy". Teraz jej słowa nabierają drugiego znaczenia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY
0 0Dwa gole na PGE Narodowym! Mamy awans na Euro!
0 0"Warszawa w Budapeszcie". Nieoficjalnie: sensacyjne wyniki, Viktor Orban traci stolicę
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud