Oficjalnie: Adam Nawałka nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski

Adam Nawałka będzie prowadził kadrę do 30 lipca.
Adam Nawałka będzie prowadził kadrę do 30 lipca. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Zdecydowaliśmy o tym, że Adam Nawałka do 30 lipca jest trenerem reprezentacji Polski. Po 30 lipca będziemy szukali innego trenera, będziemy chcieli zbudować reprezentację w nowy sposób – powiedział Zbigniew Boniek na konferencji prasowej.


Zbigniew Boniek w trakcie konferencji prasowej dał jednak do zrozumienia, że pożegnanie z Nawałką wcale nie było przesądzone. – O dziesiątej rano na biurku był aneks do umowy Nawałki. Popatrzyliśmy sobie jednak głęboko w oczy, reprezentacja wymaga korekt – mówił prezes PZPN.

– Życzę Adamowi jak największych sukcesów. Poza analizą sportową nie mieliśmy do trenera żadnych zastrzeżeń. Mieliśmy fajny sztab, ale porażki się zdarzają – kontynuował Boniek.

Przypomnijmy, że o odejściu Adama Nawałki po nieudanym mundialu w Rosji spekulowano od wielu dni. Już dzisiaj rano pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje, że w trakcie konferencji prasowej zostanie ogłoszone odejście Nawałki z kadry. Sam odchodzący selekcjoner swoją pracę z kadrą rozpoczął 1 listopada 2013.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE